Masážní techniky

mtechnika1 (4K)
 • Válečková nebo též protahovací masáž
  Ulevuje páteři, odnímá tlak z meziobratlových plotének, což má velice pozitivní účinek. Masážní válečky se pravidelně pohybují odshora dolů a naopak po obou stranách vaší páteře, přičemž jsou následovány obrysy vašeho těla. Šířku masáže lze nastavit.
mtechnika2 (4K)
 • Excentrická nebo též roztírací masáž
  Ztuhnutí zádového svalstva je uvolněno prostřednictvím tlaku jakoby konečky prstů na akupresůrní body, které jsou na zádech rozmístěny. Horizontálním pohybem vyvíjejí masážní válce na vaše svalstvo tlak ze stran do středu a naopak od páteře do stran, takže vaše záda jsou náležitě prohnětena.
mtechnika3 (4K)
 • Pulsní nebo též poklepávací masáž
  Ztuhnuti svalstva, které ve většině případů vede k nedostatečnému prokrvení, je odstraněno stimulačně působícím poklepáváním, čímž se zlepšuje krevní oběh. Masážní válce intenzivními pohyby poklepávají po vašich zádových svalech dle individuálního nastavení, uvolňují je a aktivizují akupresůrní body.
mtechnika4 (4K)
 • Shiatsu masáž
  Speciálně vyvinuté elipsovité masážní válce optimálně simulují komplikované pohyby prstů při shiatsu masáží. Dle nastavení působí masážní mechanismus jemně nebo silně, přesně tak, jak to vaše svalstvo potřebuje, přičemž masáží dosahujeme uvolňujícího nebo oživujícího účinku.
 • Vibrační nebo též oscilační masáž
  Stará se o totální uvolnění. Vibrační masáž vyhání únavu a těžkost. V poloze ležmo se projevuje ergonomicky vhodný tvar masážního křesla. intenzitu vibrací lze individuálně nastavit, jemné oscilace probíhají jako příjemné vlny vaším tělem.

Více o masážních technikách najdete u příslušného masážního křesla. Výběrem kvalitního křesla můžete eliminovat potíže zádového svalstva.