Masážní křeslo Inada DreamWave

Masážní křeslo Inada DreamWave 2015
Cena: 209 990 Kč

Kód: inadadreamwave

Masážní křeslo Inada Dreamwave řeší bolest zad kvalitní masáží. Máte bolesti zad v krční páteři, v kříži nebo v bederní páteři? Masážní křeslo Inada DreamWave minimalizujete nepříjemné zablokování krční páteře, a nabídne vám kvalitní masáže zad, nohou, hlavy, chodidel a šíje.


 • Popis zboží

  Představujeme vám špičkové moderní masážní křeslo od nejstaršího výrobce masážních křesel Inada. Masážní křeslo Inada DreamWave je novinkou roku 2015. Výroba japonského masážního křesla vám zajistí maximální pohodlí a maximální komfort při důkladné masáži.

  Postačí jeden pohled a je jasné, že jste nikdy nespatřili nic takového, jako je masážní křeslo Inada Dreamwave. Po jednom sezení pocítíte jaký je velký rozdíl u křesla Inada DreamWave ve srovnání s jiným masážním křeslem.

  Masážní křeslo Inada DreamWave bylo navrženo tak, aby bylo zvýšené přirozené hojení vaší bolesti zad v léčivé síle shiatsu masáže a dokonalé japonské kvality a designu. Výsledkem je masážní křeslo, které optimálně posiluje zdraví a pohodu a zároveň sníží váš stres. To vše je součástí toho, co dělá firmu Inada nejlepšího světového výrobce masážních křesel.

  masazni technika

  Efektivní masáž díky dvěma válečkovými systémy. Bude vám připadat, že vaše záda jsou masírována rukou terapeuta.

  Pohyby dolní válcové sestavy napodobuje palce. Vzdálenost mezi válci přesně odpovídá vzdálenosti mezi ukazováčkem a palcem.

  Mechanismus 3D skenování zajišťuje proces a účinnost pro individuální postavu.

  Válecový systém se nejen pohybuje nahoru a dolů, ale stiskne do hloubky svalstva. Masážní technika se otáčí kolem své vlastní osy.

  Tato masážní technika dovoluje efektivní masáž ( masáž shiatsu ) hlavní energetické body jsou stimulovány za krk, ramena i spodní části zad. Inteligentní 3D systém umožňuje individuální nastavení tlaku masážních válečků ( měkké vzduchové polštáře ).

   

  Masáž celého těla
  Full Body
  Masáž celého těla, která vám získá zdraví pomocí válečkové masáže a tlaku vzduchu.

  Program pro mladé
  Youth
  Masážní program s nižší intenzitou, ideální pro mladé lidi ve věku 14 let.

  Ranní program
  Morning
  Tento program stimuluje krevní oběh a podporuje krevní oběh pro váš pohodlný den.

  Protahovací program
  Stretch
  Protahování a strečink páteře, pro uvolnění meziobratlové ploténky, a uvolnění celého svalstva.
  Masáž vzduchového tlaku na celé tělo
  Full body Air
  Masáž celého těla s polštářem stlačeného vzduchu bez masážních válečků, doporučeno pro ty, kteří preferují jemnější masáž.

  Krátký program
  Quick
  Tento program animuje a umožňuje rychlé prokrvení svalstva. Vhodné pro všechny, kteří chtějí obnovit své síly v krátké době.

  Večerní program
  Night
  Tato masáž je uklidňující a proti stresu dne a uvolňuje a masíruje před spaním.

  Dream Wave masáž
  Dream Wave
  Pohyblivý sedák se pohybuje bočně asi 4 cm do prava a do leva. Vhodné pro bederní uvolnění spodní části těla.

  Ruční programy a funkce jsou k dispozici ve více než 1000 možných nastavení pro individuální léčbu. Využít můžete například hnětení, shiatsu, lidské ruce, kombinace hnětení a poklepáním atd. Lze částečně nebo po centimetru vybrat libovolnou oblast a zacházet s ní s požadovaným typem masáže, masáže a kombinace intenzity masáže.

  Shiatsu masáž Masáž krční páteře Protahovací masáž  

  Shiatsu masáž s protahovacím efektem. Roztáhne krk jemně z obou stran jemně namasíruje svaly v krční oblasti.

  Polštář naplněný vzduchem vyvíjejí vertikální tlak na ramena a záda. To vám dává pocit, jako terapeutova ruka při práci. Rytmicky orientovaná Shiatsu masáž je doplněna přesným pohybem válečkové masáže v oblasti ramen.  
  Lymfatická masáž rukou Válečková masáž zad Vzduchová masáž boků
  Dvacet vzduchových polštářů masírují celou ruku ke kdlani. Ruce jsou uvolněné v zařízení k tomuto účelu vytvořeny bočně. Toto masážní křeslo má velmi speciální masážní techniku s kruhovým hnětením. Funkce napodobuje masážní techniku profesionálního maséra. Vzduchový polštář - cílené používání, pro příjemný pocit a relaxační masáže v oblasti stehen. Svaly se uvolní a krevní oběh je stimulován.
  Masáž sedací části těla Masáž bederní části těla Lymfatická masáž lýtek
  Stlačený vzduch v polštáři a vibrační masáž způsobují Swing pohyb, který uvolňuje napětí a poskytuje příjemné stimulaci. Masážní efekt důkladné a hluboké masáže v bederní oblasti. Masážní válečky se přesunují dolů do dolní části zad , kde stimulují tuto oblast ještě výrazněji. Lymfatická masáž lýtek. Vzduchové polštáře stlačeného vzduchu vyvíjejí dynamický tlak na lýtka. Zvláště vhodné pro ty, kteří mají pocit těžkých nohou, zejména po delším stání.
  Masážní japonské křeslo Dream Wave

  S nejvyší kvalitou masáže, technické odbornosti a přesnosti je masážní křeslo Dream Wave mistrovské dílo. Užijte si masáž celého těla s bezkonkurenční kvalitou a technického know-how a harmonicky perfektně tvarovaný design. Dream Wave nabízí jedinečný komfort a bezkonkurenční řadu funkcí.

  Jeho předchůdce byl nejprodávanější v Evropě.

  Zvyšte svou pohodu díky sofistikované masáži celého těla, celé tělo strečink, reflexní a uklidňující novou a zlepšenou DreamWave® masáží zakončite toto mistrovské dílo v jeho dokonalosti.

  Inada Dream Wave - masáž celého těla Masážní křeslo Dream Wave - japonská technologie

  Kompletní masáž celého těla
  Precizní práce masážní techniky léčí tělo s válečkovým systémem (72 cm rozsah) v zádech a s více než 100 vzduchových polštářů masírují tělo od hlavy až k prstům. Takže více tělesného povrchu je 1,5 krát více jako tomu je u masážních křesel od jiných výrobců.

  Dream Wave technologie
  V kombinaci s válečkovým systémem a strategicky umístěný druh oscilačního pohybu airbagu. Bederní obratle jsou uvolněné a uvolní se celý pohybový aparát těla. Podporováno systematickým vibračním mechanismem.

  Masážní křeslo Inada DreamWave - sken těla Masážní křeslo Dream Wave - masáže na ruce
  Před každou masáží vám křeslo provede skenování dle anatomie vašeho těla. Potom 55 shiatsu bodů jsou jemně masírované s komplexním automatickým programem dle vašeho aktuálního stavu. To zajišťuje optimální a na míru velice přesnou masáž. 26 airbagů vedoucí od ramen až po vaše prsty zajištuje komplexní akupresurní masáž. Masáž ramen je pro relaxaci. Na boku křesla jsou vytvořené airbagy pro uživatele pro maximální účinek vzduchové a komplexní masáže.

   

  Styl a elegance tohoto masážního křesla bylo navrženo slavným japonským designérem Toshiyuki Kita.

  Pro evropské a japonské značky pan Kita navrhl některé klíčové modely, včetně nábytku a elektronické zařízení jako jsou Sharp. Získal řadu ocenění za design. Byl jmenován do mnoha designových porot a problémy ve městech, jako je Hamburk, v Miláně, v Paříži, v Helsinkách, Tokiu a New Yorku. Dokonce Sogno masážní křeslo nabízí perfektní linie a elegantní design.

   

   
  Při sezení v masážním křesla Inada Dreamwave máte pocit, že zahalí celé vaše tělo v pohodlí a klidu. Dreamwave maximalizuje odpočinek tím, že pokryje větší plochu, než jakékoli jiné masážní křeslo na trhu.

  Záruka 36 měsíců. Za příplatek dodáme křeslo se zárukou 60 měsíců.

  Barevné provedení:

  světlá
  černá
  hnědá 

   

  Technické údaje křesla Dream Wave

 • Poptávkový formulář

 • Související zboží