Co pomáhá na bolest hlavy od krční páteře?

Masážní přístroje na problémy s krční páteří

Bolest hlavy často vzniká od krční páteře. Až vás začne bolet hlava, prozkoumejte, jestli nepřetěžujete krční páteř. Bolest může přecházet až v migrénu, která vás úplně vyřadí z provozu.

Krční páteř je namáhanou částí těla a trpí na funkční poruchy hybné soustavy. Bolest se pak rozlévá od šíje či týlu směrem do hlavy a způsobuje i několikadenní ataky. Naštěstí jde bolestem hlavy předcházet masážemi v masážních křeslech nebo pomocí přístrojů.

Bolest hlavy od krční páteře vyřeší masážní křeslo

Ulevte si od bolestí hlavy

Akutní blokádu krční páteře řešte okamžitě. Užívejte analgetika na bolest a léky na uvolnění svalů. Naordinujte si klidový režim a přikládejte na bolavá místa suché teplo. Docházejte na pravidelné masáže, a i po odeznění problémů pokračujte v masážích. Nenáročná na čas je masáž v domácích podmínkách. Usedněte do masážního křesla, navolte si program na masáž krční páteře a zad a relaxujte za zvuku klidné hudby.

Masážní křeslo pro efektivní masáž krční páteře

V nabídce e-shopů naleznete masážní přístroje na záda a krční páteř. Mnohem efektivnější je ale masážní křeslo, které se přizpůsobí vaší siluetě a nastavíte si na něm druh, rychlost a intenzitu masáže.

Každodenní masáž vám brzy uleví od bolestí, zbaví vás svalového napětí a zregeneruje vám problémové partie. Křeslo si můžete polohovat podle svých pocitů a požadavků. Po masáži dojde k ústupu napětí ve svalech, k jejich prokrvení a ke zmírnění bolestí.

masáž krční páteře

Nepodceňujte vyšetření odborníky

V masážním křesle budete mít ve správné poloze krční páteř, ramena a bedra. Nedochází tak k přetěžování zad během masáže. Pokud však bolesti hlavy neustoupí, podstupte neurologické vyšetření krční páteře a docházejte na fyzioterapii. Cvičte i doma a dopřejte si každodenní masáž v masážním křesle.Celkem produktů: 4

Masážní křeslo Casada Skyliner II vás zavede do světa snového klidu a relaxace. Jakmile se do

169 990 Kč

197 990 Kč

Křeslo Alpha Sonic II kombinuje špičkovou technologii s ověřenou kvalitou Nové prémiové mas

124 990 Kč

Maximální pohodlí v BetaSonic II Zažijte maximální pohodlí, kterého můžete dosáhnout p

84 990 Kč