Masážní křeslo Casada Skyliner II

béžové elektrické masážní křeslo Casada Skyliner I
Cena: 169 990 Kč

Kód: Casada Skyliner II

KŘESLO PRO NEBESKÉ MOMENTY

Fyzické i duševní zotavení je hlavním cílem nového masážního křesla Skyliner II . Tři velké pilíře tvoří základ, který dává Skylineru II neuvěřitelně vysokou úroveň účinnosti. V první řadě je to zvýšený komfort sezení, který díky svému tvaru a materiálu zajišťuje mimořádnou útulnost.

Následuje zvláště kvalitní technologie, která umožňuje Skylineru II během masáže nepopsatelně účelově pracovat. Celou věc završuje nespočet možností přizpůsobení, pomocí kterých lze Skyliner II přizpůsobí vašim osobním potřebám.

Již samo o sobě je masážní křeslo působivé, ale v kombinaci je nemilosrdně dobré - vzorec úspěchu, díky kterému vám Sykliner II poskytne fantastické okamžiky jako v nebeských sférách.


 • Popis zboží
  Masážní křeslo Casada Skyliner II vás zavede do světa snového klidu a relaxace. Jakmile se dostanete do pohodlného sedu, můžete si pomocí snadno použitelného dálkového ovládání s dotykovým displejem vybrat jednu z mnoha skvělých masážních technik a relaxovat jako nikdy předtím.

  polohovací masážní křeslo Casada Skyliner II


  MASÁŽE NĚKTERÉ TĚLESNÉ OBLASTI SOUČASNĚ


  Ve Skylineru II jsou senzory pro akupresurní body , které vám umožní užít si masáž těla pro několik oblastí těla současně. Inovativní techniky, které Skyliner II zvládá, lze mnoha způsoby kombinovat, abyste si odpočinuli a snížili stres.

  masážní křeslo shiatsu Casada Skyliner II - barvy na vyber


  relaxační masážní křeslo Casada Skyliner II  PRO KAŽDOU SITUACI

  Počet různých automatických režimů, které jsou ve Skylineru II, je různorodý a účinný. Rozsah jednotlivých automatických masážních funkcí, rozdělených do čtyř hlavních kategorií, tvoří celkem 23.

  Patří sem jedinečné aplikace, které jsou vhodné pro nejrůznější životní situace. Ať už jde o úlevu od stresu , o péči o klouby , jako léčebnou kúru v kanceláři , na zpevnění hýždí nebo dokonce jako thajskou masáž - v repertoáru Skyliner II je pro každého ta pravá masáž, která uvolní a posílí vitalitu těla.

  To vše se ovládá pomocí 7 palcového super dotykového displeje, který je vybaven nejnovějším operačním systémem UI a ilustruje tak průběh masáže.
  NEJLEPŠÍ ZKUŠENOSTI S BRAINTRONIKOU


  Zatímco si tělo užívá jemností, člověk nesmí zapomenout na cílené uvolnění mozku.

  Proto je Skyliner II kompatibilní s aplikací braintronics® , která pomocí zvukové stimulace synchronizuje mozkové vlny a navozuje tak různé stavy relaxace.

  V závislosti na požadovaném výsledku vás braintronics® podpoří.

  Braintronics® můžete použít k relaxaci světla, k relaxačním fázím meditace nebo k udržitelnému zlepšení koncentrace.

  Připojené přes Bluetooth, masáže Skyliner II fungují s braintronics® v harmonii, což zvyšuje pozitivní účinek na vaše tělo a mysl.
  profesionální masážní křeslo Casada Skyliner II


  Casada Braintronics  Technologie braintronics® se používá k uvedení stresovaných těl do uklidňujícího stavu relaxace. Aby toho bylo dosaženo, je zvuková stimulace pro synchronizaci mozkových vln kombinována se speciálně vyvinutými masážními programy. Jak ukazují interní studie, tato kombinace umožňuje o 80% účinnější stav relaxace.

  Toto snižuje zátěž těla a mysli, a zároveň se podporuje bdělost a výkon. Ke stimulaci mozkových vln není teoreticky zapotřebí žádná hudba, ale braintronics® používá příjemné zvuky, které mají meditativní účinek a zajišťují tak všestranný pocit pohody.

  masážní techniky 1

  masážní techniky 2


  Kam dál: relaxační masážní křeslo » Masáž zad – jak na to? » Relaxační polohovací křeslo 
  » Elektrické masážní křeslo » Masážní křeslo s vyhříváním  » Masážní přístroj nebo masážní křeslo 
  » Reflexní masáž » Lymfatická masáž » Masážní křesla Casada » Bolest krční páteře
 • Poptávkový formulář

 • Související zboží