Bolestí bederní páteře se zbavíte v masážním křesle

Bolesti bederní páteře znepříjemňují život

Bolesti bederní páteře vznikají vlivem svalové nerovnováhy i přetěžování. A není se čemu divit. Bederní páteř se musí poprat s váhou vašeho těla a s pohyby při chůzi. Bolesti bederní páteře vás mohou zasáhnout náhle a mohou přetrvávat i několik týdnů. Nenechte se omezovat na životě a dopřejte si každodenní masáž bederní páteře v masážním křesle.

Dechové cvičení uleví od bolestí bederní páteře

První rychlou pomocí při bolestech bederní páteře jsou léky nebo masti, které působí analgeticky. Naopak se vyvarujte cvičení a prudkým pohybům. Pokud vás ochromí bolest, položte se na pevnou podložku, podložte si hlavu do roviny s páteří a nohy si podepřete židlí. Ruce si položte pod pupík a směřujte dech pod své ruce. Díky tomu se vám uvolní stažené svaly.


Bolest bederní páteře napraví přístroje a masážní křesla

Masážní křesla a přístroje zatočí s bolestmi

Bolestí bederní páteře se postupně zbavíte v masážním křesle. Nastavte si vyhřívání pro prokrvení svalů a vyberte program na masáž celých zad. Uvidíte, že napětí a bolest ve ztuhlých svalech poleví.

Za vyzkoušení stojí také různé přístroje, které kombinují masážní vibrace, sílu magnetů, teplo a infračervené světlo. Sázkou na jistotu je ale masážní křeslo. Můžete se v něm položit do vodorovné polohy a snížit tlak na namáhanou bederní páteř.

Jemná i intenzivní masáž beder v masážním křesle

Masážní křeslo slouží k masáži celého těla. Ergonomicky tvarované křeslo se přizpůsobí vaší postavě a zapíše si do paměti parametry vašeho těla. Promasíruje vám problematické partie, a tím nahradí práci masérů.

Navolte si program a užijte si klepání, hnětení, vibrace a kombinaci masérských technik. Nechte se masírovat vsedě nebo vleže a podle potřeby si polohujte opěrky zad a nohou. Bederní páteř vám za masáž v masážním křesle poděkuje!


Celkem produktů: 4

Masážní křeslo Casada Skyliner II vás zavede do světa snového klidu a relaxace. Jakmile se do

169 990 Kč

197 990 Kč

Křeslo Alpha Sonic II kombinuje špičkovou technologii s ověřenou kvalitou Nové prémiové mas

124 990 Kč

Maximální pohodlí v BetaSonic II Zažijte maximální pohodlí, kterého můžete dosáhnout p

84 990 Kč