Co pomáhá na bolest nohou? Relax v masážním křesle!

Zbavte se bolestí nohou během chvíle

Bolest nohou má vždy nějakou příčinu: nejčastěji nohy bolí kvůli nedostatečnému prokrvování, těsnému oblečení, nezdravému životnímu stylu a obezitě. Bolest nohou nejde ignorovat. Rychlou pomocí jsou masáže, které si můžete dopřát každý den v masážním křesle nebo v masážním přístroji na nohy. Takovou masáž oceníte po celodenním shonu, kdy máte nohy nateklé, těžké a bolavé.

Co pomáhá na bolest nohou?

Dejte sbohem oteklým a napnutým nohám

Masážní křesla neslouží jen k masáži zad. Naopak dokážou promasírovat celé tělo, a dokonce i chodidla. Na chodidlech se nachází reflexní body, které aktivují přirozené procesy v těle. Masáž nohou působí pozitivně na svaly a klouby a celkově zrelaxuje tělo a mysl.

Masáž v masážním křesle vás zbaví napětí a bolestí nohou. Promasírujte postupně všechny svaly a užijte si po masáži pocit, jako byste mohli létat. Po masáži se vám vlije do žil energie a ustoupí veškerá únava.


masážní křesla pomáhají s bolestí nohou

Každodenní masáž nohou dokáže zázraky

Bolestem nohou byste měli předcházet. Vyzkoušejte přírodní preparáty z lékárny, sprchujte nohy střídavě teplou a studenou vodou, noste vhodnou obuv bez vysokých podpatků, procvičujte nohy a celkově se hýbejte.

Každý den si namasírujte v masážním křesle chodidla, lýtka a stehna v poloze vsedě nebo na zádech. Při přetrvávající bolesti nohou navštivte odborníka a zkonzultujte s ním vyšetření, léčbu a prevenci.

Nechte se masírovat a relaxujte

Masážní křesla vám libovolnou intenzitou promasírují celé nohy včetně chodidel. Masáž si zpestřete vyhříváním nožní opěrky, hudbou a polohováním křesla až do vodorovné roviny. Naprosto famózní je 3D masáž s masážními hlavicemi, které jezdí mnoha směry a dokonale namasírují všechny svaly. Druh a intenzitu masáže si nastavíte sami.

Výhodou masážního křesla je jeho univerzálnost. Každý den tak můžete zkusit jinou masáž a vybrat si mezi nimi své favority.Celkem produktů: 4

Masážní křeslo Casada Skyliner II vás zavede do světa snového klidu a relaxace. Jakmile se do

169 990 Kč

197 990 Kč

Křeslo Alpha Sonic II kombinuje špičkovou technologii s ověřenou kvalitou Nové prémiové mas

124 990 Kč

Maximální pohodlí v BetaSonic II Zažijte maximální pohodlí, kterého můžete dosáhnout p

84 990 Kč