Co pomáhá na bolest zad? Masáž i endorfiny

Zbavte se bolestí zad léky a masážemi

Bolesti zad mohou zaskočit lidi všech věkových kategorií, sportovce, zaměstnance s fyzicky těžkou prací i administrativní pracovníky. Bolesti zad se nevyhýbají nikomu, ale když už se objeví, měli bychom je řešit včas.

Rychlou první pomocí jsou volně dostupné léky. Pokud se bolesti zad vrací a léky vám nepomáhají, zkuste pravidelné masáže, popřípadě vyhledejte pomoc odborníka. Nenamlouvejte si, že bolest zmizí sama od sebe.

co pomáhá na bolest zad? Vyzkoušejte masážní křeslo!

Vyplavte v masážním křesle do těla endorfiny

Endorfiny slouží pro eliminaci stresu i k odstranění bolestí. Uvolňují se do těla při sportovních aktivitách. Jenže jak to udělat při bolestech zad, když se nemůžete hýbat?

Usaďte se do masážního křesla a navolte si masáž zad. Nastavte si intenzitu masáže, aby vám byla příjemná a šetrně promasírovala bolavá záda. Při masáži se vám do těla vyplaví endorfiny a zablokují signály bolesti, které směřují do mozku.

Masážní křesla vás přenesou do vesmíru

Masážní křesla disponují vyhříváním zad pro prohřátí svalů a intenzivnější masáž. Zažijete v nich důkladnou masáž zad, která nahradí masáž v salonu. Masážní křeslo si můžete dát do vodorovné polohy a relaxovat jako v posteli. Díky ergonomickému tvaru křesla budete mít záda ve správné poloze. Nejmodernější křesla vás dostanou i do stavu beztíže – do pozice Zero Gravity s maximálním odlehčením zad.

Co dalšího pomáhá na bolesti zad?

Zbavte se bolestí zad co nejdříve. Naordinujte si dostatek spánku, teplé či studené zábaly, akupunkturu a vodní terapii v bazénu. Pokud obtíže přetrvávají, zajděte za svým praktickým lékařem a objednejte se na fyzioterapii. Podpořte léčbu masážemi v masážním křesle a vyvarujte se kouření, špatnému držení těla a prudkým pohybům. Předejděte návratu bolestí zad a každý den relaxujte v masážním křesle!


Celkem produktů: 4

Masážní křeslo Casada Skyliner II vás zavede do světa snového klidu a relaxace. Jakmile se do

169 990 Kč

197 990 Kč

Křeslo Alpha Sonic II kombinuje špičkovou technologii s ověřenou kvalitou Nové prémiové mas

124 990 Kč

Maximální pohodlí v BetaSonic II Zažijte maximální pohodlí, kterého můžete dosáhnout p

84 990 Kč