Lymfatická masáž odvede škodlivé látky z těla


Škodliviny z těla ven!

Lymfatická masáž zlepšuje funkci lymfatického systému. Udělejte si lymfatickou masáž v pohodlí domova. Posaďte se do masážního křesla a nechte se hýčkat jako od profesionálního maséra. Masážní křeslo nahradí ruční masáž a usnadní odvod škodlivin z těla, které ho zbytečně zatěžují.

Budete se cítit jako znovuzrození

Účelem lymfatické masáže je urychlit odtok lymfy z podkoží do krevního oběhu. Špatnou funkci lymfatického systému poznáte podle otoků, únavy, pomerančové kůže, kožních problémů i poruchy imunitního systému. Podpořte v masážním křesle lymfatický systém a pomozte tělu vyloučit přirozenou cestou škodlivé látky.


lymfatické masáže na masážním křesle

Ruční masáž jen od zkušeného maséra

Říká se, že nejefektivnější je ruční lymfatická masáž, kdy se odblokují hlavní lymfatické uzliny, a uvede se do chodu lymfatický systém. V těle se přestanou usazovat zplodiny, zlepšíte svůj celkový zdravotní stav a zbavíte se nadbytečné vody, která přidává na objemu.

Přístrojová masáž aktivuje lymfatické uzliny

Přístrojová lymfatická masáž funguje na tom principu, že přerušovanou kompresí a tlakovými vlny aktivuje přes končetiny lymfatický a žilní systém. Pokud se vám nechce platit za přístrojové lymfatické masáže, dopřejte si je v masážním křesle.

Vzduchovou masáží v křesle rozproudíte lymfatický oběh a zformujete problematické partie. Vzduchové polštářky působí přímo na lymfatické uzliny, a tím dochází k efektivnímu rozproudění lymfy. Intenzitu masáží si regulujete podle svých potřeb.

Zdravotní problémy mohou být na překážku

Musíme vás ale upozornit na to, že lidé se zdravotními problémy by měli zkonzultovat lymfatickou masáž se svým lékařem. Pravdou ale zůstává, že lymfatická masáž je osvědčenou technikou, která vás zbaví řady zdravotních obtíží a navrátí vám mladistvý vzhled.Celkem produktů: 4

Masážní křeslo Casada Skyliner II vás zavede do světa snového klidu a relaxace. Jakmile se do

169 990 Kč

197 990 Kč

Křeslo Alpha Sonic II kombinuje špičkovou technologii s ověřenou kvalitou Nové prémiové mas

124 990 Kč

Maximální pohodlí v BetaSonic II Zažijte maximální pohodlí, kterého můžete dosáhnout p

84 990 Kč