Masáž nohou vás zbaví bolestí a pocitu těžkých nohou

Masáž nohou uleví namáhaným a bolavým nohám

Každodenní relaxační masáž v pohodlí domova? Je to reálnější, než si myslíte. Usaďte se do masážního křesla a nechte si namasírovat jakékoliv části těla včetně nohou. Masáží chodidel prokrvíte nohy a stimulujete akupunkturní body. Zní to lákavě? Vyberte si intenzitu masáže a zbavte se pocitu těžkých nohou.

Elektrická masáž nohou jako od maséra

Elektrická masáž nohou má výhodu v tom, že k tomu nepotřebujete maséra. Nastavte si polohu opěrky nohou, navolte si masáž a odpočiňte si po dlouhém pracovním dni, sportu nebo celodenním výletu. Tato masážní křesla naleznou uplatnění nejen v domácnostech, ale i v obchodních centrech a kosmetických salónech.

masáž nohou na masážním křesle

Masáž chodidel a lýtek

Nožní opěrka je uzpůsobena tak, aby poskytla dostatečnou oporu i lýtkům. V masážním křesle tak nestimulujete pouze chodidla, ale také nohy ze všech stran. Masáž nohou má blahodárné účinky na celé vaše tělo a na duševní pohodu. Uvolníte se, zbavíte se vnitřního napětí, dočerpáte energii a harmonizujete organismus.

Reflexní masáž v masážním křesle

V masérských salónech jsou oblíbené exotické reflexní masáže plosek nohou. Tlakovým působením na body a plošky dochází ke stimulaci nervových propojení, a tím k cílenému ovlivňování jednotlivých částí těla. A právě v masážním křesle si můžete nastavit reflexní masáž plosek nohou a neinvazivně podpořit své zdraví a vnitřní funkce těla.

Prevence proti úrazům nohou

Dopřejte si uvolňující masáž a rozmazlujte své nohy, které vás nesou světem. Tradiční masáže se dělají ručně, ale elektrická masáž nohou je jejich plnohodnotnou náhradou. Ulevíte svým svalům a kloubům, posilníte svaly kolem kotníků, a tím předejdete zraněním při sportu. Využijte volný čas k relaxaci a oddejte se odpočinku v masážním křesle.Celkem produktů: 4

Masážní křeslo Casada Skyliner II vás zavede do světa snového klidu a relaxace. Jakmile se do

169 990 Kč

197 990 Kč

Křeslo Alpha Sonic II kombinuje špičkovou technologii s ověřenou kvalitou Nové prémiové mas

124 990 Kč

Maximální pohodlí v BetaSonic II Zažijte maximální pohodlí, kterého můžete dosáhnout p

84 990 Kč