Masážní přístroj dokonale promasíruje celé nohy

Masážní přístroj pro unavené nohy

Bolavé, oteklé a těžké nohy zregenerujete v masážním přístroji na nohy. Uvolněte nohy po namáhavém dni v pohodlí svého domova a dopřejte si relaxační masáž.

Masážní přístroje jsou vybaveny řadou funkcí a nahradí shiatsu masáž, která obnovuje přirozený tok energie. Opravdovou slast zažijete při bublinkové a perličkové masážní lázni. Masážní přístroje zvládají i magnetickou terapii pomocí léčebných magnetů.

masážní přístroj na nohy

Masáž nohou v masážním křesle

Masážní přístroje na nohy připomínají vaničky a podložky. Co si ale rovnou dopřát celkovou masáž těla? Usaďte se do masážního křesla a hýčkejte své tělo a nohy intenzivní masáží po celé jejich délce.

V masážním křesle důkladně promasírujete chodidla, a tím stimulujete akupunkturní body na nohou a prokrvíte svaly. Zároveň promasírujete lýtka, stehna a hýždě. To oceníte po sportovních aktivitách i celodenním výletu.

Vychytané funkce masážních přístrojů na nohy

Pokud chcete nejprve vyzkoušet masážní přístroje na nohy, zaměřte se na jejich funkce. Nejlepší modely masážních přístrojů disponují ohřevem vody, nastavením času, masážním válečkem, volitelnou intenzitou masáže, infračerveným světlem a dálkovým ovládáním. Masážní přístroje na nohy jsou nenáročné na prostor, ale neposkytnou vám tolik možností relaxace jako masážní křesla.

Masážní křeslo pro masáž celého těla

V masážním křesle si navolíte masážní program a poté můžete odpočívat při uklidňující hudbě. Vyberte si masážní techniku a podle potřeby si upravte rychlost a intenzitu masáže.

Jednotlivé masáže dokážou hotové divy. Zbavíte se stresu a únavy, ulevíte svalům a pohybovému aparátu, zlepšíte oběh tělních tekutin a předejdete bolestem zad.

Masážní křeslo je bezesporu praktickým a luxusním doplňkem a můžete ho využívat každý den.Celkem produktů: 4

Masážní křeslo Casada Skyliner II vás zavede do světa snového klidu a relaxace. Jakmile se do

169 990 Kč

197 990 Kč

Křeslo Alpha Sonic II kombinuje špičkovou technologii s ověřenou kvalitou Nové prémiové mas

124 990 Kč

Maximální pohodlí v BetaSonic II Zažijte maximální pohodlí, kterého můžete dosáhnout p

84 990 Kč