Masážní relaxační křeslo pro dokonalý odpočinek

Potěcha pro duši a pro tělo

Masírování je skvělou formou relaxace. Vytvořte si každodenní rituál v masážním relaxačním křesle a udělejte pro své tělo to nejlepší: namasírujte bolavé svaly a urychlete regeneraci celého těla. Masážní křeslo je nesmírně komfortní, protkané moderními technologiemi a vybavené mnoha funkcemi.

Relaxační masáž doma i v kanceláři

Masážní relaxační křeslo je tím nejlepším prostředkem k odpočinku. Dopřejte si masáž v pohodlí svého domova, popřípadě si křeslo postavte do kanceláře. Zrelaxujte své tělo 3D masáží, regenerační masáží nebo oblíbenou shiatsu masáží pro obnovení toku energie. Nastavte si masírování celého těla či jednotlivých částí.

masážní relaxační křeslo

Masáže jako od profesionála

V relaxačním křesle budete mít pocit, jako by vás masíroval svými prsty zkušený masér. Zapněte si k tomu vyhřívání, upravte si sklon křesla, pusťte si uklidňující hudbu a relaxujte pro potěchu duše. Pomůžete tím i svému zdraví. Uleví se vám od bolesti kloubů a svalů, posilníte pohybový aparát a podpoříte krevní oběh a lymfatický systém.

Dopřejte si masáž po sportu i po práci

Relaxační křeslo oceníte po namáhavé práci, při sedavém zaměstnání i po sportovních aktivitách a túrách. Zregenerujete v něm svaly a nebudete se cítit druhý den namoženi. Navolte si automatický program nebo si nastavte vlastní masážní program. Upravte křeslo do vodorovné polohy a udělejte si chvilku pro sebe. Čas relaxace je jen váš.

Křeslo, které vás nepřestane bavit

Masážní křeslo je zajímavým designovým kouskem. Ergonomicky tvarovaná křesla se zapojí do elektrické zásuvky a v tu ránu jsou připravena k použití. Regulujte si intenzitu a rychlost masáže a uložte si nastavení do integrované paměti. Zatuhlé a bolavé svaly se stanou minulostí stejně jako únava, stres a ochablé svaly.Celkem produktů: 4

Masážní křeslo Casada Skyliner II vás zavede do světa snového klidu a relaxace. Jakmile se do

169 990 Kč

197 990 Kč

Křeslo Alpha Sonic II kombinuje špičkovou technologii s ověřenou kvalitou Nové prémiové mas

124 990 Kč

Maximální pohodlí v BetaSonic II Zažijte maximální pohodlí, kterého můžete dosáhnout p

84 990 Kč