Relaxační masáž pro ozdravení ducha těla


Relaxační masáž odstraní stres

Relaxační masáž je jemnější než klasická masáž. I při ní dochází k uvolnění svalů a podpoře biochemických procesů v těle. Po relaxační masáži z vás opadne stres a zklidníte svou rozjitřenou mysl. Dopřejte si relaxační masáž v masážním křesle a udělejte něco pro svou duševní hygienu i bolavé tělo.

Blahodárné účinky relaxační masáže na tělo

Relaxační masáž se doporučuje zejména lidem s nadmírou stresu a psychického vypětí. Dokáže ale i zmírnit bolest, uvolnit svalstvo, podpořit krevní oběh, rozproudit lymfatický systém a aktivovat imunitní systém. Takovou masáž zažijete od zkušeného maséra nebo v pohodlí svého domova v masážním křesle. Navolte si relaxační masáž, zapalte svíčky, pusťte uklidňující hudbu a relaxujte se zavřenýma očima.

relaxační masáž pro ozdravení ducha těla


Druhy masáží pro relaxaci

V masážním křesle promasírujete všechny namožené části těla a vstanete jako znovuzrození. Navolte si relaxační masáž po sportu, celodenním shonu nebo pocitu vyhoření. Nastavte křeslo do horizontální polohy a oddejte se odpočinku. Nemusíte zůstat jen u této masáže. Na těle i na duchu vás osvěží regenerační masáž, shiatsu masáž nebo 3D masáž. Délku masáže si můžete upravit podle svého.

Časově neomezená masáž

Předcházejte nachlazení, stresu a bolestem těla relaxační masáží v masážním křesle a zbavte se únavy. Masážní křesla prokážou skvělou službu lidem v domácnostech i komerčních objektech. Výhoda relaxační masáže v domácích podmínkách je ta, že nejste omezeni časovým limitem a neztrácíte čas dojížděním. Komfort ve známém prostředí tak máte zaručen.

Relaxační masáž se nejčastěji provádí v oblasti krku a zad. V masážním křesle si ji ale užijete od hlavy až k patě. Stres v tu chvíli nebude mít šanci a budete se zase usmívat na svět. Masážní křeslo je krásným dárkem pro vás i vaše blízké.Celkem produktů: 4

Masážní křeslo Casada Skyliner II vás zavede do světa snového klidu a relaxace. Jakmile se do

169 990 Kč

197 990 Kč

Křeslo Alpha Sonic II kombinuje špičkovou technologii s ověřenou kvalitou Nové prémiové mas

124 990 Kč

Maximální pohodlí v BetaSonic II Zažijte maximální pohodlí, kterého můžete dosáhnout p

84 990 Kč