Masáž bederní páteře je luxusem pro všechny

Obvykle se provádí masáž bederní páteře při masáži celého zádového svalstva. Je velmi vzácné, aby se masáž prováděla pouze po částech. Pokud je však bolest cítit pouze v dolní části páteře, může být taková masáž prospěšná.

Doporučujeme však celostní přístup k bolesti. Zlatou střední cestou zde může být výběr masáže páteře se zvláštním zaměřením na masáž bederní páteře. Měli by ho používat nejen ti, kteří tráví celé dny v sedě. Může to být užitečné také pro zaneprázdněné matky, pilné studenty nebo manuální dělníky.

Trochu více o bederní páteři a bolesti spojené s touto částí páteře

Diskopatie je nejčastější diagnózou a předpokladem bolesti v bederní páteři. Často se však ukáže, že to s touto nemocí nemá nic společného. Obvykle je příčinou bolestí zad bolest svalového původu. Taková bolest je nejčastějším onemocněním postihujícím pohybový systém člověka.

Negativní efekty způsobené bolestmi dolní části zad se týkají nejen fyzické sféry, ale velmi často také duševního, sociálního a rodinného života. Kromě bederní oblasti bolest velmi často vyzařuje do hýždí, nohou a dokonce i chodidel.

Způsobuje problémy s chůzí, vestoje, sezením a dokonce vás probouzí ze spánku. Je to velký problém, který mají vyřešit terapeuti masáže a fyzioterapeuti. Vývoj technologií bohužel při léčbě bolestí zad nepomáhá. Je dokonce příčinou přetížení. Po pravdě řečeno, nepracujeme tak tvrdě, ale trávíme stále více času na stejných špatných pozicích.

Bolest zad může uvolnit masáž bederní páteře spojená s dalšími procedurami

Klíčem k bolestem zad je co nejdříve zavést vhodnou léčbu včetně masáže bederní páteře. Masáž zad trvá 40 až 60 minut. Během této doby strávíme přibližně 20 minut na samotné bederní páteři. Prostřednictvím různých typů technik, jako je hlazení , tření , hnětení snažíme se eliminovat bolest, zlepšit krevní oběh, vyživovat a okysličovat tkáně. Využití masáže také zvyšuje pružnost a regenerační kapacitu svalů.

Působí to i na naši psychiku. Zlepšuje naši pohodu, která není v nejlepší kondici více než jednou. To vše je způsobeno neustálou bolestí, která brání normálnímu fungování. Masáž bederní páteře je velmi často kombinována s jinými technikami pro větší efektivitu našich činností. Podporujeme ji mimo jiné hlubokou tkáňovou masáží, terapií spouštěcích bodů nebo cvičením na posílení svalového korzetu.

Při odstraňování bolesti je užitečné naučit se správně sedět, sbírat předměty, nosit nákupy nebo stát. Masáž bederní páteře v kombinaci s dalšími fyzioterapeutickými technikami, vzděláváním a změnami životního stylu může přinést velmi dobré výsledky.Celkem produktů: 4

Masážní křeslo Casada Skyliner II vás zavede do světa snového klidu a relaxace. Jakmile se do

169 990 Kč

197 990 Kč

Křeslo Alpha Sonic II kombinuje špičkovou technologii s ověřenou kvalitou Nové prémiové mas

124 990 Kč

Maximální pohodlí v BetaSonic II Zažijte maximální pohodlí, kterého můžete dosáhnout p

84 990 Kč