Proč masáž hýždí?

Vaše hýždě jsou kombinací tuku a svalů. Hýždě, které společně patří k největším v těle, jsou nezbytné pro stabilitu, pohyb a držení těla. Zkrátka jsou velmi důležité.

V případě poranění nebo slabosti v důsledku nesprávného používání mohou hýždě způsobit řadu problémů, od bolestí zad a kyčlí po snížený rozsah pohybu.

Masáž hýždí může pomoci zvládnout tyto problémy - a řadu problémů souvisejících s bolestí. Masáž hýždí se používá k protažení a stlačení hýžďových svalů. To může podpořit krevní oběh, zlepšit pohyblivost a zvýšit stabilitu svalů.

Výhody masáže hýždí

Masáž hýždí nabízí vašemu tělu mnoho výhod. Patří mezi ně lepší rozsah pohybu v dolní polovině, úleva od bolesti, zvýšený průtok krve a rychlejší zotavení svalů. Je to také zábavná a smyslná aktivita pro páry (svalové přínosy jsou šťastným vedlejším přínosem).

Masáž hýždí při bolestech zad

Více než 80 procent lidí bude mít v určitém okamžiku svého života bolesti dolní části zad. U některých lidí bude bolest chronická a téměř vysilující.

Před operací nebo léky na předpis může být masáž hýždí účinným způsobem, jak zmírnit bolesti zad a zlepšit pohyblivost.

Masáž zadečku může pomoci zmírnit bolest zad:

modřina na hýždích, například při pádu nebo zranění
Ischias, ostrá, pálivá bolest, která vyzařuje ze sedacího nervu dolů do hýždí
Bolest ocasní kosti
pevné glutety

Masáž hýždí pomáhá uvolnit důležité hýžďové svaly a uvolňuje tlak na další části zad, páteře a nohou. Pokud se nadměrně namáhané nebo napjaté svaly mohou uvolnit, snadněji se zotaví. To pomůže zabránit bolesti svalů, napětí a poškození.

Masáž hýždí při bolestech nohou

Stejně jako vaše záda se vaše nohy spoléhají na vaše hýždě při koordinaci mnoha klíčových činností, od chůze a běhu až po přesun ze sedící a stojící polohy. Příznaky, včetně bolesti nohou, se mohou objevit, když hýždě v dolní polovině těla nefungují správně.


Celkem produktů: 4

Masážní křeslo Casada Skyliner II vás zavede do světa snového klidu a relaxace. Jakmile se do

169 990 Kč

197 990 Kč

Křeslo Alpha Sonic II kombinuje špičkovou technologii s ověřenou kvalitou Nové prémiové mas

124 990 Kč

Maximální pohodlí v BetaSonic II Zažijte maximální pohodlí, kterého můžete dosáhnout p

84 990 Kč