Masáž pánevního dna

Naše pánevní dno tvoří dno našeho trupu a uzavírá tak pánev zespodu. Podporuje naše vnitřní orgány a zajišťuje vzpřímené držení těla. Pánevní dno se skládá ze tří vrstev svalů, jedna na druhé.

Jeho svaly otevírají a zavírají svaly svěrače v konečníku, vulvě a močové trubici. Zároveň má velký význam pro naše sexuální potěšení.

Pánevní dno je naším centrem chtíče a radosti.

Proč masáž pánevního dna?

Každodenní stres na pánevním dně může vést k napětí. Zkušenosti jako strach nebo trauma mohou také vést k trvalému napětí a ztvrdnutí svalů. Výsledkem může být bolest při sexu nebo sexuální averze.

Masáž pánevního dna pomáhá uvolnit napětí. Masáž podporuje krevní oběh a opět je možný větší pocit a zážitek. Masáž pánevního dna začíná probuzením těla na zádech. Poté se pánevní dno masíruje zvenčí. Užitečná může být také vnitřní masáž. 


Svaly pánevního dna časem ochabují. K tomu vede spousta sezení, nadváhy a namáhání. V důsledku toho se ztrácí schopnost sexuálního vzrušení - svaly jsou velmi důležité pro erekci a orgasmus. Inkontinence může být také důsledkem slabého pánevního dna. Pravidelný trénink pánevního dna pomáhá preventivně před vznikem prvních problémů.

Celkem produktů: 5

TITANIUM - VÁŠ CHYTRÝ MASÉR Aby držel krok s vývojem světa a jeho stresovými faktory, tak

279 990 Kč

Masážní křeslo Casada Skyliner II vás zavede do světa snového klidu a relaxace. Jakmile se do

169 990 Kč

197 990 Kč

Křeslo Alpha Sonic II kombinuje špičkovou technologii s ověřenou kvalitou Nové prémiové mas

124 990 Kč

Maximální pohodlí v BetaSonic II Zažijte maximální pohodlí, kterého můžete dosáhnout p

84 990 Kč