Proč si nechat namasírovat celé tělo?

Mysl a tělo budou v harmonii a rovnováze

Masáž celého těla je mnohem efektivnější než masáž jedné oblasti. Dopřejte si masáž v relaxačním masážním křesle a zharmonizujte své tělo a mysl.

Masáž v relaxačním křesle prokrví pokožku, uleví od bolestí svalů, napraví namožená záda a zaktivuje lymfatický systém. Nemusíte chodit na masáž do masérského salónu a domlouvat se složitě na dalších termínech. Udělejte si chvíli pro sebe po příchodu z práce, uvelebte se v masážním křesle a nechte se rozmazlovat.

Proč si nechat masírovat celé tělo

Masáž doma, v práci i v komerčních objektech

Výhodou masážního křesla je jeho okamžité využití. Tedy za předpokladu, že vám ho neobsadí členové rodiny či kolegové. Vyzkoušejte postupně různé druhy masáží podle momentální nálady, denních aktivit a zdravotních problémů.

Relaxační masážní křeslo pečlivě promasíruje každý sval ve vašem těle. Tato rehabilitační pomůcka je oblíbená i v obchodních centrech a v pobytových a léčebných zařízení. Není ale nad to usadit se do křesla v teplu domova a odpočívat s pocitem, že pro sebe něco děláte. Každý člen rodiny si může nastavit sklon jednotlivých částí masážního křesla podle sebe.

Profesionální masáž pro uvolnění těla

Nároční uživatelé budou spokojeni s profesionálním masážním křeslem. Tato křesla najdete v každém moderním wellness centru. Na profesionálních i běžných masážních křeslech dokonale uvolníte ztuhlý pohybový aparát a odplavíte z těla stres. Masáž celého těla se také pozitivně odrazí na vnitřních orgánech a kloubech.

Relaxační masáž celého těla jednoznačně prospívá každé buňce. Zbavte se během chvíle únavy a ulevte si od přepracovanosti a stresu v masážním křesle. Zapalte si při tom svíčky a pusťte si uklidňující hudbu nebo sledujte seriály. Po masáži se budete cítit báječně a budete vyzařovat pozitivní energii!Celkem produktů: 4

Masážní křeslo Casada Skyliner II vás zavede do světa snového klidu a relaxace. Jakmile se do

169 990 Kč

197 990 Kč

Křeslo Alpha Sonic II kombinuje špičkovou technologii s ověřenou kvalitou Nové prémiové mas

124 990 Kč

Maximální pohodlí v BetaSonic II Zažijte maximální pohodlí, kterého můžete dosáhnout p

84 990 Kč