Co je rehabilitační masáž?

Rehabilitační masáž je forma masáže používaná k léčbě lidí, kteří se zotavují ze zranění.

Tento typ masáže provádějí certifikovaní masážní terapeuti, obvykle na klinice, s cílem řešit konkrétní zranění nebo problém s tělem.

V první řadě je to, co odlišuje rehabilitační masáž od běžné masáže (té, která má jediný účel relaxace klienta), úroveň zkušeností masážního terapeuta .

Zatímco všichni aspirující masážní terapeuti musí projít školou masážní terapie a získat certifikaci pro praxi, oblast studia po tomto procesu se může lišit.

Někteří směřují k relaxační masáži, možná se dozvědí o technikách zahrnutých například v aromaterapeutické masáži, a jiní se dozví více o úrazech a o tom, jak využít rehabilitační masáž k podpoře rekonvalescence.

Pro rehabilitační masáž je obzvláště důležité mít důkladné znalosti o nejčastějších zraněních, která lidé trpí, a o tom, jak se s nimi pomocí masáže vypořádat. Dokážete si asi představit, že použité techniky se liší od technik používaných k podpoře relaxace u klienta.

A co víc, zatímco většina masérských terapeutů ošetřuje pacienty sama, ti, kteří praktikují rehabilitační masáže, mají přístup k řadě profesionálů z oblasti medicíny.

Vzhledem k tomu, že zranění nejsou vždy jednoduchá, rehabilitační masáž se zřídka provádí bez konzultace s lékařem.

Konečně, jako příjemce rehabilitační masáže, můžete očekávat, že vám masážní terapeut položí spoustu otázek o vaší anamnéze a životním stylu.Celkem produktů: 4

Masážní křeslo Casada Skyliner II vás zavede do světa snového klidu a relaxace. Jakmile se do

169 990 Kč

197 990 Kč

Křeslo Alpha Sonic II kombinuje špičkovou technologii s ověřenou kvalitou Nové prémiové mas

124 990 Kč

Maximální pohodlí v BetaSonic II Zažijte maximální pohodlí, kterého můžete dosáhnout p

84 990 Kč