Profimedica 010 s vyhříváním

Masážní křeslo Profimedica 010 s vyhříváním - masážní křesla cz

Kód: 010

Křeslo již není v naší nabídce. • Popis zboží
  Masážní křeslo Profimedica 010 s vyhříváním je křeslo patřící do nejvyšší třídy. Vyznačuje se zejména elegantním a propracovaným vzhledem, vysokou kvalitou zpracování a použitím nejmodernějších technologií. Ve své třídě tak nabízí maximální komfort a požitek z masáže za bezkonkurenční cenu. S jeho sofistikovanými a výjimečnými funkcemi nabízí plnohodnotný masážní systém, který plně nahradí skutečného maséra. Nemusíte tak chodit do žádného masážního salónu, ale můžete si dopřát vysoce kvalitní uvolňující masáž v pohodlí vašeho domova. Stejně jako domů je tento model vhodný do vaší kanceláře nebo uvítací haly vaší firmy, kde bude působit velmi reprezentativně.

  Masážní křeslo Profimedica 010 s vyhříváním je křeslo nejvyšší třídy, neboť nabízí téměř všechny současné moderní funkce a technologie. Vyznačuje se zejména elegantním vzhledem, kvalitou zpracování a použitím nejmodernějších technologií, mezi ně patří například funkce přesného změření postavy, což zajistí masáž odpovídající přesně vaší postavě. Další předností tohoto křesla je velký a přehledný ovládací panel, který obsahuje LCD displej zobrazující veškeré potřebné informace o prováděné masáži.  Ve své třídě tak nabízí maximální komfort a požitek z dokonalé masáže.

  Typ Profimedica 010 s vyhříváním disponuje podpěrkou nohou se zabudovanými airbagy pro lýtka i chodidla Tyto masážní moduly napodobují masérovy ruce obepínající Vaše nohy. Další vzduchové airbagy vytváří účinnou lymfatickou masáž v oblasti hýždí. Tímto uvolňují napětí v lýtkových svalech a působí blahodárně na krevní oběh dolních končetin. Účinek je umocněn vibračním systémem zabudovaným v podpěrce nohou. Nový design sedadla zahrnuje stranové airbagy a vibrační systém pro uvolnění hýžďových svalů - největší svalovou skupinu těla - a pro stimulaci sakrálních tlakových bodů v dolní části páteře. Samozřejmostí jsou komfortní funkce jako motorické polohování včetně nastavení podpěrky nohou.

  Luxusní masážní křeslo Profimedica 010 s vyhříváním

  automatická detekce tlakových bodů
  jedinečná lymfodrenážní masáž pomocí vzduchových polštářků
  ( hýždě a stehna, lýtka, chodidla)
  válečková, lokální, dvojitá roztírací a hnětací masáž v opěradle
  speciální ruční masáž v opěradle
  pulsní, rytmická, akupresurní a kombinovaná masáž v opěradle
  vibrační masáž pro nohy a sed
  možnost nastavení šířky masírované oblasti
  nastavení rychlosti jednotlivých masáží
  nastavení intenzity jednotlivých masáží
  vertikální zacílení masáže, nastavení výšky masáže
  individuální nastavení intenzity vzduchové masáže (4 oblasti)
  přehledný displej ovladače, časový spínač
  automatické masážníc programy
  motorické polohování a nezávislé ovládání opěrky nohou
  vysoce kvalitní synthetica
  futuristický design

  Potah: vysoce kvalitní synthetica

  Barvy: černá , béžová

 • Poptávkový formulář