Profimedica 015

Masážní křeslo s vyhříváním Profimedica 015

Kód: 015

Masážní křeslo Profimedica 015 s vyhříváním je křeslo nejvyšší třídy, neboť nabízí téměř všechny současné moderní funkce a technologie. Vyznačuje se zejména elegantním vzhledem, kvalitou zpracování a použitím nejmodernějších technologií, mezi ně patří například funkce přesného změření postavy, což zajistí masáž odpovídající přesně vaší postavě. Další předností tohoto křesla je velký a přehledný ovládací panel, který obsahuje LCD displej zobrazující veškeré potřebné informace o prováděné masáži.

Uvedená cena je v plné výbavě křesla. • Popis zboží

  Masážní křeslo Profimedica 015 s vyhříváním je křeslo patřící do nejvyšší třídy. Vyznačuje se zejména elegantním a propracovaným vzhledem, vysokou kvalitou zpracování a použitím nejmodernějších technologií. Ve své třídě tak nabízí maximální komfort a požitek z masáže za bezkonkurenční cenu.

  S jeho sofistikovanými a výjimečnými funkcemi nabízí plnohodnotný masážní systém, který plně nahradí skutečného maséra.

  Nemusíte tak chodit do žádného masážního salónu, ale můžete si dopřát vysoce kvalitní uvolňující masáž v pohodlí vašeho domova.

  Stejně jako domů je tento model vhodný do vaší kanceláře nebo uvítací haly vaší firmy, kde bude působit velmi reprezentativně.

  Masážní křeslo Profimedica 015 s vyhříváním je křeslo nejvyšší třídy, neboť nabízí téměř všechny současné moderní funkce a technologie. Vyznačuje se zejména elegantním vzhledem, kvalitou zpracování a použitím nejmodernějších technologií, mezi ně patří například funkce přesného změření postavy, což zajistí masáž odpovídající přesně vaší postavě. Další předností tohoto křesla je velký a přehledný ovládací panel, který obsahuje LCD displej zobrazující veškeré potřebné informace o prováděné masáži.

  Typ Profimedica 015 s vyhříváním disponuje podpěrkou nohou se zabudovanými airbagy pro lýtka i chodidla Tyto masážní moduly napodobují masérovy ruce obepínající Vaše nohy. Další vzduchové airbagy vytváří účinnou lymfatickou masáž v oblasti hýždí. Tímto uvolňují napětí v lýtkových svalech a působí blahodárně na krevní oběh dolních končetin. Účinek je umocněn vibračním systémem zabudovaným v podpěrce nohou. Nový design sedadla zahrnuje stranové airbagy a vibrační systém pro uvolnění hýžďových svalů - největší svalovou skupinu těla - a pro stimulaci sakrálních tlakových bodů v dolní části páteře. Samozřejmostí jsou komfortní funkce jako motorické polohování včetně nastavení podpěrky nohou.

  Luxusní masážní křeslo Profimedica 015

  * automatická detekce tlakových bodů
  * jedinečná lymfodrenážní masáž pomocí
  vzduchových polštářků
  * ( hýždě a stehna, lýtka, chodidla)
  * válečková, lokální, dvojitá roztírací a hnětací
  masáž v opěradle
  * speciální ruční masáž v opěradle
  * pulsní, rytmická, akupresurní a kombinovaná
  masáž v opěradle
  * vibrační masáž pro nohy a sed
  * možnost nastavení šířky masírované oblasti
  * nastavení rychlosti jednotlivých masáží
  * nastavení intenzity jednotlivých masáží
  * vertikální zacílení masáže, nastavení
  výšky masáže
  * individuální nastavení intenzity vzduchové masáže
  (4 oblasti)
  * přehledný displej ovladače, časový spínač
  * automatické masážníc programy
  * motorické polohování a nezávislé ovládání opěrky nohou
  * potah vysoce kvalitní synthetica
  * futuristický design

  Potah: vysoce kvalitní syntetika

  Barvy: černá, béžová

  Předváděcí křeslo vám nabízíme za cenu 54 990,- kč

 • Poptávkový formulář