Masážní křesla

Relaxace a masáže vám zajistí kvalitní masážní křeslo. Je tím pravým potěšením pro unavené a bolavé tělo. Dopřejte si každodenní odpočinek v relaxačních a masážních křeslech.

Profesionální masážní křeslo – masáž, o které se vám ani nesnilo

Profesionální masážní křeslo vám dodáme, kam si budete přát. Doručíme vám ho po celé České republice a Slovensku. Přes 20 let zkušeností jsou zárukou toho, že děláme svou práci skvěle a dokážeme vám s výběrem křesla poradit. Ať už jste žena nebo muž, budete v křeslu od nás doslova vrnět slastí.

Relaxační polohovací masážní křeslo se stane neodmyslitelnou součástí vašeho domova a kanceláře. Masážní křesla pomáhají s bolestmi celého těla i v rehabilitačních centrech, domovech seniorů a v lázních, kde se těší velké oblibě.

Nezáleží na tom, jestli zatoužíte po masáži doma nebo v práci. Pohodlnými relaxačními křesly si zpříjemníte pracovní den i večer u televize.

» masážní křeslo 4D - dopřejte si masáže přímo doma
» masážní křeslo 3D + 2D - nabízí to nejlepší co dnes lze koupit
» masážní křeslo s vyhříváním - zapnuté vyhřívání potěší vaše tělo
» polohovací masážní křeslo - vám dopřeje maximální odpočinek

Jak si vybrat masážní křeslo?

Všechna masážní křesla zaujmou svým luxusním vzhledem. S citem doplní každý interiér, přesto si troufáme tvrdit, že nejvíce oceníte jejich praktickou stránku. V relaxačních křeslech se vám uleví od bolestí zad, hlavy, šíje, nohou a chodidel. S výběrem vhodného křesla vám poradíme na naší vzorkovně.

Z relaxačního masážního křesla vstanete jako znovuzrození. Uvolníte v něm své zatuhlé svaly a již nebudete muset řešit bolesti těla žádnými léky.

Poradíme, masážní křesla předvedeme a doporučíme

Nejste si jisti, jaké elektrické masážní křeslo by vám vyhovovalo? Zajděte za námi do vzorkovny v Praze a vyzkoušejte desítky modelů masážních křesel. Pokud nemáte čas, rádi za vámi kamkoliv přijedeme.

Již několik let jsme odborníky na kvalitní masážní křesla. Obraťte se s důvěrou na nás a přesvědčte se o tom, že naše služby jsou na profesionální úrovni. S relaxačními křesly budete spokojeni stejně jako stovky klientů před vámi.
Masážní křesla Inada
Masážní křesla Panasonic
 Masážní křesla americká HT

Masážní křesla Profimedica

 Masážní křesla vzorkovna Praha
masážní křesla s lymfatickou masáží na ruce  masážní křesla s válečkovou masáží na kříz  masážní křesla s masáží na ramena  masážní křesla s masáží na lýtka

masážní křesla s uvolňující masáží na spodní část těla  masážní křesla s masáží okolo páteře  masážní křesla pro dokonalou masáž krku  masážní křesla s masáží celého těla

masážní křesla se vzduchovou masáží na ramena  masážní křesla s masáží na ruce a dlaně  masážní křesla s masáží celých zad 
masážní křesla s masáží horní části těla  masážní křesla s masáží kříže a hýždí  masážní křesla s masáží krku a trapéz


Béžové masážní křeslo Profimedica 017  Masážní křeslo Profimedica s vyhříváním pro seniory  Špičkové masážní křeslo Panasonic EP 58  Masážní křeslo s diagnostikou Sanyo 5700

Moderní masážní křeslo Sanyo 7700 s diagnostikou zatuhlosti zádového svalstva  Relaxační a masážní křeslo FX se vzduchovou masáží  Americké masážní křeslo HT 620  Relaxační masážní křeslo Zero Gravity PC

Profimedica A 30 - 10

Černé masážní křeslo Profimedica 3010
Cena: 59 990 Kč

Kód: profimedica_a3010

Skladem poslední 2 ks v béžovém provedení.

Masážní křeslo Profimedica A30-10 vám namasíruje vaše unavené ruce. Na ruce se nesmí zapomínat. Představují náš hlavní pracovní nástroj, které během dně nesčetněkrát použijeme. Vraťte jejich svalům zpět energii jako poděkování za práci, kterou pro vás odvedou. • Popis zboží

  Masážní křeslo Profimedica A30-10, masážní křeslo patří do třídy levných masážních křesel. Polohovací masážní křeslo Profimedica A30-10 je model roku 2015. Model Profimedica A30-10 má elektrické polohování zad i nohou, kompletní masáže zad, stehen a rukou.

  Doporučujeme vyzkoušení na naší vzorkovně v Praze.

  Masážní křeslo vám poskytne péči pro celé tělo. Vrátí vám ztracenou energii a zbaví nadměrného stresu..

  Základní informace o produktu Masážní křeslo Profimedica A 30-10

  masážní hlavice zajišťující masáž v oblasti zad od pasu až po krční svalstvo
  masážní techniky: hnětení, mávání, kombinace hnětení a mávání, shiatsu a poklepovou masáž
  pohodlné ruční podpěrky s vzduchovou masáží
  manuální nebo automatické režimy masáží
  nastavitelný čas
  kompletní skenování zad před začátkem masáže pomocí tlakových senzorů
  vzduchová masáž pro hýždě, lýtka a chodidla
  možnost nastavení rychlosti nebo šířky masáže
  možnost masáže pouze vybrané části těla
  elektronické polohování zádové a nožní opěrky
  možnost nastavení délky a úhlu podpěrky chodidel
  ovládací panel s LCD displejem
  čalounění z kvalitní syntetické kůže
  barvy: černá, béžová
   
  Masážní křeslo Profimedica A30-10
  Masážní křeslo Profimedica A30-10 má stejně jako ostatní modely v zádové opěrce masážní mechanismus tvořen 4 masážními hlavicemi. Mechanismus se pohybuje vertikálně. Díky tomu vás masážní křeslo namasíruje po celých zádech včetně oblasti krční páteře. Kromě toho si lze nastavit celková masáž zad, masáž pevného bodu nebo masáž vybraných částí těla. Pro každý režim je k dispozici pět rychlostních stupňů. Masážní křeslo nabízí několik typů masáží: hnětení, mávání, kombinace hnětení a mávání, shiatsu a poklepovou masáž. Lze ovládat také rychlost masáže.

  Masážní křeslo poskytuje ruční nebo automatický režim. V ručním režimu si nastavujete kompletně všechny funkce. Automatický režim jednotlivě střídá masážní funkce podle předem nastaveného programu. Masážní křeslo má senzory schopné rozpoznat, kde jsou ramena uživatele. Malému uživateli tak nepřejíždí masážní hlavice přes temeno hlavy a velký uživatel nebude naříkat, že masážní mechanizmus nedojede ke krční páteři. Zádová i nožní opěrka je elektronicky polohovatelná.

  Oblast pro hýždě
  Masážní křeslo Profimedica A30-10  má v sedáku umístěný vzduchový masážní mechanismus. Tato masáž přispívá k rychlému uvolnění vašich zatuhlých svalů v oblasti hýždí a navrací jim ztracenou energii. Sedák je nové generace s tzv. „křídly“ na bočních stranách, které poskytnou masáž také vašim stehnům.

  Oblast pro nohy
  Masážní křeslo nabízí také péči pro dolní končetiny. Opěrka nohou je tvořena vzduchovými vaky, ve kterých čerpadlo cyklicky přečerpává vzduch. Uživatel si může nastavit takovou sílu stisku, která je mu příjemná.  Oblast pro nohy je elektronicky polohovatelná.

  Oblast pro ruce
  Masážní křeslo Profimedica A30-10 vám namasíruje také vaše unavené ruce. Na ruce se nesmí zapomínat. Představují náš hlavní pracovní nástroj, které během dně nesčetněkrát použijeme. Vraťte jejich svalům zpět energii jako poděkování za práci, kterou pro vás odvedou. Vzduchové návleky jsou určeny především pro masáž předloktí a bicepsových svalů.

  Technické parametry Profimedica A30-10
  spotřeba energie: 220W max.
  polohování zádové opěrky: až 160°
  polování nožní opěrky: až 90°
  teplota vyhřívání ručního projektoru: 40°C až 70°C
  doporučená doba masáže: 15 minut
  napájení: kabelem ze sítě AC 230V / 50Hz
   
  Technická specifikace:
  Napájení: 220-240V/ 50/60Hz
  Hmotnost: 90kg
  V plné výbavě.

 • Poptávkový formulář