Masážní křesla

Relaxace a masáže vám zajistí kvalitní masážní křeslo. Je tím pravým potěšením pro unavené a bolavé tělo. Dopřejte si každodenní odpočinek v relaxačních a masážních křeslech.

Profesionální masážní křeslo – masáž, o které se vám ani nesnilo

Profesionální masážní křeslo vám dodáme, kam si budete přát. Doručíme vám ho po celé České republice a Slovensku. Přes 20 let zkušeností jsou zárukou toho, že děláme svou práci skvěle a dokážeme vám s výběrem křesla poradit. Ať už jste žena nebo muž, budete v křeslu od nás doslova vrnět slastí.

Relaxační polohovací masážní křeslo se stane neodmyslitelnou součástí vašeho domova a kanceláře. Masážní křesla pomáhají s bolestmi celého těla i v rehabilitačních centrech, domovech seniorů a v lázních, kde se těší velké oblibě.

Nezáleží na tom, jestli zatoužíte po masáži doma nebo v práci. Pohodlnými relaxačními křesly si zpříjemníte pracovní den i večer u televize.

» masážní křeslo 4D - dopřejte si masáže přímo doma
» masážní křeslo 3D + 2D - nabízí to nejlepší co dnes lze koupit
» masážní křeslo s vyhříváním - zapnuté vyhřívání potěší vaše tělo
» polohovací masážní křeslo - vám dopřeje maximální odpočinek

Jak si vybrat masážní křeslo?

Všechna masážní křesla zaujmou svým luxusním vzhledem. S citem doplní každý interiér, přesto si troufáme tvrdit, že nejvíce oceníte jejich praktickou stránku. V relaxačních křeslech se vám uleví od bolestí zad, hlavy, šíje, nohou a chodidel. S výběrem vhodného křesla vám poradíme na naší vzorkovně.

Z relaxačního masážního křesla vstanete jako znovuzrození. Uvolníte v něm své zatuhlé svaly a již nebudete muset řešit bolesti těla žádnými léky.

Poradíme, masážní křesla předvedeme a doporučíme

Nejste si jisti, jaké elektrické masážní křeslo by vám vyhovovalo? Zajděte za námi do vzorkovny v Praze a vyzkoušejte desítky modelů masážních křesel. Pokud nemáte čas, rádi za vámi kamkoliv přijedeme.

Již několik let jsme odborníky na kvalitní masážní křesla. Obraťte se s důvěrou na nás a přesvědčte se o tom, že naše služby jsou na profesionální úrovni. S relaxačními křesly budete spokojeni stejně jako stovky klientů před vámi.
Masážní křesla Inada
Masážní křesla Panasonic
 Masážní křesla americká HT

Masážní křesla Profimedica

 Masážní křesla vzorkovna Praha
masážní křesla s lymfatickou masáží na ruce  masážní křesla s válečkovou masáží na kříz  masážní křesla s masáží na ramena  masážní křesla s masáží na lýtka

masážní křesla s uvolňující masáží na spodní část těla  masážní křesla s masáží okolo páteře  masážní křesla pro dokonalou masáž krku  masážní křesla s masáží celého těla

masážní křesla se vzduchovou masáží na ramena  masážní křesla s masáží na ruce a dlaně  masážní křesla s masáží celých zad 
masážní křesla s masáží horní části těla  masážní křesla s masáží kříže a hýždí  masážní křesla s masáží krku a trapéz


Béžové masážní křeslo Profimedica 017  Masážní křeslo Profimedica s vyhříváním pro seniory  Špičkové masážní křeslo Panasonic EP 58  Masážní křeslo s diagnostikou Sanyo 5700

Moderní masážní křeslo Sanyo 7700 s diagnostikou zatuhlosti zádového svalstva  Relaxační a masážní křeslo FX se vzduchovou masáží  Americké masážní křeslo HT 620  Relaxační masážní křeslo Zero Gravity PC

Masážní křeslo Profimedica 017

Masážní křeslo Profimedica 017 s masáží na ruce

Kód: profimedica017

Masážní křeslo Profimedica nabízí funkci určení polohy ramen a změření výšky postavy uživatele. Prováděná masáž je pak následně uzpůsobena přesně podle velikosti postavy.

Uvedená cena je v plné výbavě křesla. Žádné příplatky! • Popis zboží

  Automatické programy

  Masážní křeslo Profimedica 017 nabízí 3 plně automatické masážní programy. Každý program provádí různé masážní funkce, které jsou automaticky nastavovány a poskytují úžasnou relaxaci pro celé tělo. K dispozici jsou následující automatické programy:


  Čínská masáž A
  Během tohoto automatického programu probíhá bodová masáž, která odblokovává meridián a redukuje QI(chi) krev (duchovní energii)

  Americká masáž B

  Standardní zdravotní masáž, která hnětením a poklepem urychluje metabolismus.

  Thajská masáž C
  Kombinující masáž poklepem podporuje krevní oběh a odstraňuje únavu.

  Kromě automatických režimů jsou k dispozici také manuální masážní programy, kdy je možné nastavit masáž pouze konkrétní části těla a veškeré parametry masáže si nastavit ručně přesně podle vlastních požadavků.

  Masážní funkce pro celé tělo

  Kromě zmíněných masážních funkcí pro ramena, záda a pas nabízí masážní křeslo Profimedica také masáž rukou, stehen, lýtek a chodidel. Masáž si tak můžete dopřát opravdu pro celé tělo. Jednou z výjimečných vlastností tohoto křesla jsou masážní područky. Každá područka obsahuje několik vestavěný vzduchových airbagů, které poskytují vašim rukám skvělou vzduchovou masáž. Pro oblast hýždí a stehen jsou k dispozici dva druhy masáže. První je vzduchová masáž zajišťovaná vzduchovými airbagy a druhá je uvolňující vibrační masáž. Pro oblast lýtek a chodidel je určená vzduchová masáž.


  Přesné určení výšky postavy

  Masážní křeslo Profimedica nabízí funkci určení polohy ramen a změření výšky postavy uživatele. Prováděná masáž je pak následně uzpůsobena přesně podle velikosti postavy. Masážní jednotky tedy před začátkem masáže zjistí pozici vašich ramen a masáž se poté tedy zbytečně neprovádí v místech, kde již nezasahuje žádná část vašeho těla.

  Masáž řízená hudbou
  Opravdu jedinečnou funkcí masážního křesla Profimedica je režim hudební masáže. MP3 přehrávač vybavený USB portem, do kterého se připojuje USB flash disk (součástí balení). Spolu s křeslem jsou dodávány také stereo sluchátka, takže během masáže můžete poslouchat svoji oblíbenou hudbu. Hudbu ve formátu lze na USB disk nahrávat pomocí počítače.

  To však není zdaleka vše. Kromě samotného poslechu hudby ve formátu MP3 je možné zapnout automatický hudební masážní program, kdy je masáž řízena přehrávanou hudbou. Speciální řídící jednotka detekuje frekvenci hudby a podle ní nastavuje rychlost masáže. Rychlost masáže zad je řízena vysokými frekvencemi přehrávané hudby a rychlost vibrační masáže boků je řízena středními frekvencemi hudby. Když se chcete tedy například po celém náročném dni uvolnit, tak si pustíte svoji oblíbenou relaxační hudbu a vaše masáž je pak přizpůsobena tempu přehrávané hudby. Rychlá hudba - rychlá masáž, pomalá hudba - pomalá masáž.


  Kvalita zpracování a funkce zajišťující maximální komfort
  Čalounění křesla je vyrobeno z vysoce kvalitní kůže, která je kombinovaná na méně exponovaných místech s kvalitní syntetickou kůží, která je pružnější, takže nedochází k takovému opotřebení vlivem působení masážních jednotek. Kůže je velice příjemná na dotek a dobře se udržuje. Polstrování celého křesla je opravdu kvalitní, a proto můžete trávit v tomto křesle dlouhé hodiny příjemné relaxace.

  Pro maximální pohodlí je možné masážní křeslo nastavit do téměř libovolné polohy. Opěrku zad je možné sklopit až o 160 st. a nožní opěrku pak až o 90 st., což ve výsledku znamená, že se křeslo rozloží téměř až do polohy skvělé masážní postele. Polohování je řízeno elektronicky a ovládá se pouhým stiskem tlačítka na dálkovém ovládání. Můžete si tak vychutnat masáž v poloze, která vám nejvíce vyhovuje. Pro snadné přemístění je křeslo vybaveno dvěma pojízdnými kolečky.

  Všechny funkce přístroje je možné jednoduše ovládat pomocí dálkového ovládacího panelu, který je umístěné ve speciálním držáku na levé straně křesla. Dálkové ovládání obsahuje kromě ovládacích tlačítek také vysoce podrobný LCD displej, na kterém během masáže vidíte všechny potřebné informace včetně typu aktivní masáže nebo zbývajícího času.

  Ovládací panel umožňuje jak spouštění automatických programů, tak také možnost velice podrobného ručního nastavení masáže včetně ovládání přehrávání hudby. Práce s masážním křeslem je díky tomuto ovládání opravdu velice snadná.

  Hlavní funkce:
  Tlumená inteligentní masážní hlavice se čtyřmi válci zajišťující masáž zádové části od krku až k pasu

  Tři automatické masážní programů

  Pomáhá při problémech se zády a páteří

  Možnost plně manuálního nastavení masáže

  Šest masážní technik zádové části: Shiatsu, Hnětení, Poklepová masáž, Válečková masáž, Vibrace, Kombinované masáže

  Odstraňuje bolest svalů a navrací jim jejich pružnost

  Vibrační a vzduchová masáž pro oblast boků astehen

  Vzduchová masáž pro lýtka a chodidla

  Zbavuje stresu a uvolňuje napjaté svaly

  Pohodlné ruční podpěrky se vzduchovou masáží

  Zlepšuje krevní oběh a lymfatický systém Infračervená fyzioterapie podporuje krevní oběh a urychluje metabolismus

  Automatické měření polohy ramen a výšky postavy

  USB MP3 nebo DVD přehrávač a stereo sluchátka

  Hudební masáž - masáž řízena hudbou

  Možnost nastavení rychlosti masáže běhempoklepové masáže, shiatsu aroztírací masáže

  Možnost masáže pouze vybrané části těla

  Elektrické polohování opěrky zad i podpěrky nohou

  Ovládací panel s přehledným LCD displejem

  Jednoduché ovládání

  Čalounění v kombinaci kvalitní syntetické kůže a kůže

  Moderní a komfortní design - vhodné také jako prezentace do hotelů,recepcí či kanceláře

  Masážní křeslo Profimedica představuje zajímavý poměr ceny, výkonu a nabízeného komfortu. Jeho koupí získáte skvělého pomocníka, který kompletně restartuje váš organizmus po dlouhodobé práci a umožní vás připravit do dalšího náročného dne.

  Chcete-li skoncovat s každodenní únavou vašich svalů a nechcete vyprázdnit svou peněženku až na dno, masážní křeslo Profimedica je určené právě pro vás!
   

  Technické parametry:
  Napájení: AC 220-240V / 50-60Hz
  Spotřeba energie: 300W max.
  Polohování zádové opěrky: až 160
  Polohování nožní opěrky: až 90

  Rozměry:
  cca 1690 x 770 x 770mm (D x Š x H)
  Hmotnost: cca 110kg

  Barvy:
  Červená, černá, béžová  profimedica 017

   

  profimedica 017_2

 • Poptávkový formulář