Masážní křesla

Relaxace a masáže vám zajistí kvalitní masážní křeslo. Je tím pravým potěšením pro unavené a bolavé tělo. Dopřejte si každodenní odpočinek v relaxačních a masážních křeslech.

Profesionální masážní křeslo – masáž, o které se vám ani nesnilo

Profesionální masážní křeslo vám dodáme, kam si budete přát. Doručíme vám ho po celé České republice a Slovensku. Přes 20 let zkušeností jsou zárukou toho, že děláme svou práci skvěle a dokážeme vám s výběrem křesla poradit. Ať už jste žena nebo muž, budete v křeslu od nás doslova vrnět slastí.

Relaxační polohovací masážní křeslo se stane neodmyslitelnou součástí vašeho domova a kanceláře. Masážní křesla pomáhají s bolestmi celého těla i v rehabilitačních centrech, domovech seniorů a v lázních, kde se těší velké oblibě.

Nezáleží na tom, jestli zatoužíte po masáži doma nebo v práci. Pohodlnými relaxačními křesly si zpříjemníte pracovní den i večer u televize.

» masážní křeslo 4D - dopřejte si masáže přímo doma
» masážní křeslo 3D + 2D - nabízí to nejlepší co dnes lze koupit
» masážní křeslo s vyhříváním - zapnuté vyhřívání potěší vaše tělo
» polohovací masážní křeslo - vám dopřeje maximální odpočinek

Jak si vybrat masážní křeslo?

Všechna masážní křesla zaujmou svým luxusním vzhledem. S citem doplní každý interiér, přesto si troufáme tvrdit, že nejvíce oceníte jejich praktickou stránku. V relaxačních křeslech se vám uleví od bolestí zad, hlavy, šíje, nohou a chodidel. S výběrem vhodného křesla vám poradíme na naší vzorkovně.

Z relaxačního masážního křesla vstanete jako znovuzrození. Uvolníte v něm své zatuhlé svaly a již nebudete muset řešit bolesti těla žádnými léky.

Poradíme, masážní křesla předvedeme a doporučíme

Nejste si jisti, jaké elektrické masážní křeslo by vám vyhovovalo? Zajděte za námi do vzorkovny v Praze a vyzkoušejte desítky modelů masážních křesel. Pokud nemáte čas, rádi za vámi kamkoliv přijedeme.

Již několik let jsme odborníky na kvalitní masážní křesla. Obraťte se s důvěrou na nás a přesvědčte se o tom, že naše služby jsou na profesionální úrovni. S relaxačními křesly budete spokojeni stejně jako stovky klientů před vámi.
Masážní křesla Inada
Masážní křesla Panasonic
 Masážní křesla americká HT

Masážní křesla Profimedica

 Masážní křesla vzorkovna Praha
masážní křesla s lymfatickou masáží na ruce  masážní křesla s válečkovou masáží na kříz  masážní křesla s masáží na ramena  masážní křesla s masáží na lýtka

masážní křesla s uvolňující masáží na spodní část těla  masážní křesla s masáží okolo páteře  masážní křesla pro dokonalou masáž krku  masážní křesla s masáží celého těla

masážní křesla se vzduchovou masáží na ramena  masážní křesla s masáží na ruce a dlaně  masážní křesla s masáží celých zad 
masážní křesla s masáží horní části těla  masážní křesla s masáží kříže a hýždí  masážní křesla s masáží krku a trapéz


Béžové masážní křeslo Profimedica 017  Masážní křeslo Profimedica s vyhříváním pro seniory  Špičkové masážní křeslo Panasonic EP 58  Masážní křeslo s diagnostikou Sanyo 5700

Moderní masážní křeslo Sanyo 7700 s diagnostikou zatuhlosti zádového svalstva  Relaxační a masážní křeslo FX se vzduchovou masáží  Americké masážní křeslo HT 620  Relaxační masážní křeslo Zero Gravity PC

Profimedica 015

Masážní křeslo s vyhříváním Profimedica 015

Kód: 015

Masážní křeslo Profimedica 015 s vyhříváním je křeslo nejvyšší třídy, neboť nabízí téměř všechny současné moderní funkce a technologie. Vyznačuje se zejména elegantním vzhledem, kvalitou zpracování a použitím nejmodernějších technologií, mezi ně patří například funkce přesného změření postavy, což zajistí masáž odpovídající přesně vaší postavě. Další předností tohoto křesla je velký a přehledný ovládací panel, který obsahuje LCD displej zobrazující veškeré potřebné informace o prováděné masáži.

Uvedená cena je v plné výbavě křesla. • Popis zboží

  Masážní křeslo Profimedica 015 s vyhříváním je křeslo patřící do nejvyšší třídy. Vyznačuje se zejména elegantním a propracovaným vzhledem, vysokou kvalitou zpracování a použitím nejmodernějších technologií. Ve své třídě tak nabízí maximální komfort a požitek z masáže za bezkonkurenční cenu.

  S jeho sofistikovanými a výjimečnými funkcemi nabízí plnohodnotný masážní systém, který plně nahradí skutečného maséra.

  Nemusíte tak chodit do žádného masážního salónu, ale můžete si dopřát vysoce kvalitní uvolňující masáž v pohodlí vašeho domova.

  Stejně jako domů je tento model vhodný do vaší kanceláře nebo uvítací haly vaší firmy, kde bude působit velmi reprezentativně.

  Masážní křeslo Profimedica 015 s vyhříváním je křeslo nejvyšší třídy, neboť nabízí téměř všechny současné moderní funkce a technologie. Vyznačuje se zejména elegantním vzhledem, kvalitou zpracování a použitím nejmodernějších technologií, mezi ně patří například funkce přesného změření postavy, což zajistí masáž odpovídající přesně vaší postavě. Další předností tohoto křesla je velký a přehledný ovládací panel, který obsahuje LCD displej zobrazující veškeré potřebné informace o prováděné masáži.

  Typ Profimedica 015 s vyhříváním disponuje podpěrkou nohou se zabudovanými airbagy pro lýtka i chodidla Tyto masážní moduly napodobují masérovy ruce obepínající Vaše nohy. Další vzduchové airbagy vytváří účinnou lymfatickou masáž v oblasti hýždí. Tímto uvolňují napětí v lýtkových svalech a působí blahodárně na krevní oběh dolních končetin. Účinek je umocněn vibračním systémem zabudovaným v podpěrce nohou. Nový design sedadla zahrnuje stranové airbagy a vibrační systém pro uvolnění hýžďových svalů - největší svalovou skupinu těla - a pro stimulaci sakrálních tlakových bodů v dolní části páteře. Samozřejmostí jsou komfortní funkce jako motorické polohování včetně nastavení podpěrky nohou.

  Luxusní masážní křeslo Profimedica 015

  * automatická detekce tlakových bodů
  * jedinečná lymfodrenážní masáž pomocí
  vzduchových polštářků
  * ( hýždě a stehna, lýtka, chodidla)
  * válečková, lokální, dvojitá roztírací a hnětací
  masáž v opěradle
  * speciální ruční masáž v opěradle
  * pulsní, rytmická, akupresurní a kombinovaná
  masáž v opěradle
  * vibrační masáž pro nohy a sed
  * možnost nastavení šířky masírované oblasti
  * nastavení rychlosti jednotlivých masáží
  * nastavení intenzity jednotlivých masáží
  * vertikální zacílení masáže, nastavení
  výšky masáže
  * individuální nastavení intenzity vzduchové masáže
  (4 oblasti)
  * přehledný displej ovladače, časový spínač
  * automatické masážníc programy
  * motorické polohování a nezávislé ovládání opěrky nohou
  * potah vysoce kvalitní synthetica
  * futuristický design

  Potah: vysoce kvalitní syntetika

  Barvy: černá, béžová

  Předváděcí křeslo vám nabízíme za cenu 54 990,- kč

 • Poptávkový formulář