Bolest krční páteře nepodceňujte – jak na ni?


Krční páteř přetěžujeme každý den

Krční páteř je náchylná k bolestem. Je to dáno tím, že ji každodenně zatěžujeme. Při přetížení se mohou objevit migrény, skvrny před očima a hučení v uších. Bolest krční páteře nelze ignorovat a významnou měrou vám pomůže fyzioterapie.

Co když se ale bolest krční páteře bude vracet? Řešením je nejen úprava životního stylu a návyků, ale i používání masážních pomůcek a masážního křesla.

Masážní křesla vedou před masážními přístroji

Vždy záleží na vašich finančních možnostech, čemu dáte přednost. Masážní křesla sice vycházejí podstatně dráž, ale můžete v nich relaxovat každý den a promasírovat jakékoliv části těla. Ulevte si od svalové bolesti v poloze vsedě, vleže nebo v antigravitační poloze Zero Gravity.

Zbavte se bolestí krční páteře v pohodlí domova – v masážním křesle prokrvíte svaly, zbavíte je napětí a posilníte je. Pro problémy s krční páteří jsou ideální masážní křesla s vyhříváním. Prohřejí svaly a zefektivní masáž.


Jak vyřešit bolest krční páteře

Masážní přístroj na cesty

Masážní přístroje krční páteře jsou ideální na cesty a do práce. Uvolní vám krk a zlepší jeho hybnost. V masážním křesle si však můžete nastavit různé masážní techniky: hnětení, poklep a chvění.

Podpořte léčbu zad suchým teplem a analgetiky pro uvolnění svalového napětí. Pokud neucítíte úlevu, objednejte se k neurologovi. Odhalí příčinu bolestí krční páteře a doporučí vám léčbu nebo fyzioterapii pro posilnění zádových svalů.

Odstraňte návyky, které přetěžují krční páteř

Bolest krční páteře trápí čím dál více lidí. Jen si vezměte, v jakém nepřirozeném úhlu máte hlavu, když se díváte do chytrých telefonů. Odstraňte špatné návyky, relaxujte každý den v masážním křesle a posilujte zádové svaly. Masážní křeslo má přednastavené automatické programy masáže, ale můžete si masáž navolit i manuálně a přizpůsobit si intenzitu masáže.Celkem produktů: 4

Masážní křeslo Casada Skyliner II vás zavede do světa snového klidu a relaxace. Jakmile se do

169 990 Kč

197 990 Kč

Křeslo Alpha Sonic II kombinuje špičkovou technologii s ověřenou kvalitou Nové prémiové mas

124 990 Kč

Maximální pohodlí v BetaSonic II Zažijte maximální pohodlí, kterého můžete dosáhnout p

84 990 Kč