Reflexní masáž zbaví bolestí a zrelaxuje tělo

Masážní křeslo pro božskou reflexní masáž

Reflexní masáž uvolňuje svalstvo a má mnoho blahodárných fyziologických účinků. Ne vždy ale máme čas a peníze docházet na reflexní masáž k profesionálovi. Investujte jednorázově do masážního křesla, na kterém si můžete navolit reflexní masáž a další druhy masáží.

Pozitivní účinky reflexní masáže na celé tělo

Při reflexní masáži se stimulují nervová zakončení, která pozitivně ovlivňují i vnitřní orgány v těle. Po reflexní masáži dochází ke zmírnění bolestí a k podpoře funkcí orgánů. Tato masáž je oblíbena ve východní Asii. Zkušení maséři vyvíjí tlak na reflexní body, které se nacházejí nejčastěji na chodidlech, rukou, zádech, šíji, uších a v pánevní oblasti.

Obnovte tok energie v těle a zlepšete svou duševní a fyzickou kondici. Účinky reflexní masáže můžete pocítit i vy. Pomáhá odplavit škodliviny z těla, prokrvuje svaly a vnitřní orgány, zbavuje bolestí hlavy, usnadňuje usínání a urychluje regeneraci poúrazových stavů.

reflexní masáž na masážním křesle

Relaxace při reflexní masáži


Masážní křesla jsou konstruována tak, aby při reflexní masáži docházelo k dráždění všech nervových zakončení. Věděli jste, že masírováním špiček prstů stimulujete mozek? Usedněte do masážního křesla pro domácí nebo komerční využití a vyberte si ovladačem reflexní masáž. Při masáži si můžete na křesle pustit svou oblíbenou hudbu a zapnout si vyhřívání opěrek a sedáku.

Poloha Zero Gravity pro maximální pohodlí a účinky

Před masáží si nastavte křeslo do libovolné polohy. Během masáže tak můžete sedět, ležet nebo se položit do tzv. nulové gravitace (Zero Gravity), kdy se snižuje tlak na páteř a končetiny. Díky tomu budete více zrelaxováni a ulevíte svému krevnímu oběhu. Tato funkce je inspirována astronauty a na chvíli tak pocítíte to, co astronauti v kosmických raketách.Celkem produktů: 5

TITANIUM - VÁŠ CHYTRÝ MASÉR Aby držel krok s vývojem světa a jeho stresovými faktory, tak

279 990 Kč

Masážní křeslo Casada Skyliner II vás zavede do světa snového klidu a relaxace. Jakmile se do

169 990 Kč

197 990 Kč

Křeslo Alpha Sonic II kombinuje špičkovou technologii s ověřenou kvalitou Nové prémiové mas

124 990 Kč

Maximální pohodlí v BetaSonic II Zažijte maximální pohodlí, kterého můžete dosáhnout p

84 990 Kč