Masážní křeslo Casada TITAN

polohovatelné hnědé elektrické masážní křeslo TITA
Cena: 279 990 Kč

Kód: Casada TITAN

Titanové masážní křeslo je nejnovějším geniálním tahem od firmy CASADA. Kromě mnoha známých funkcí má křeslo skvělé novinky, jako je dvojitý masážní mechanismus, hlasové ovládání, opěradlo nastavitelné až o 165 ° a teplo grafenu v oblasti nohou.


 • Popis zboží
  Titan - nejluxusnější masážní křeslo

  TITANIUM - VÁŠ CHYTRÝ MASÉR

  Aby držel krok s vývojem světa a jeho stresovými faktory, tak firma CASADA pokračuje ve zlepšování svých produktů. Absolutním vrcholem mezi masážními křesly je Titan . Toto masážní křeslo má vše, co potřebujete k úplnému zotavení ze stresu a starostí každodenního života. Díky nejnovější technologii a mnoha nezapomenutelným inovacím na vás čeká řada zajímavostí.

  Inteligentní skenování těla AI , teplo grafenu , flexibilní pojezdová kolejnice a zejména dvojitý masážní robot korunují Titan jako absolutní vrchol masážních křesel CASADA.


  Masážní křesla Titan - barevné kombinace


  SKENOVÁNÍ TĚLA A GRAFOVÉ TEPLO


  Titan pracuje v jemnějším a lepším způsobem díky AI testování inteligence těla . K tomu slouží systém pro nastavení více faktorů a inteligentní algoritmus, který umožňuje rozsáhlejší analýzu, více zaznamenaných signálů počítání, rychlejší reakci a přesnější kontrolu při skenování těla a při regulaci masážních technik.

  Pro svoji tepelnou funkci používá titan grafen , nejnovější, nejsilnější, nejtenčí, nejvodivější a 100% uhlíkový materiál.

  Dálkové infračervené paprsky generované grafenem zajišťují přirozenou zdravotní péči a také podporují krevní oběh v kombinaci s teplem uhlíku v oblasti zad.
  Titan - černé elektrické masážní křeslo  dva masážní mechanismy

  DVOJNÁSOBNÝ MASÁŽNÍ MECHANISMUS


  Zvláštním rysem Titanu je jeho dvojitý masážní robot . Pomocí tohoto dvojitého mechanismu poskytuje 3D masážní robot ve spojení se specializovaným 2D masážním robotem synchronizovanou masáž, která se cítí jako masáž čtyřmi rukama současně.

  Kromě toho Titan má flexibilní pojezdové kolejnice , které lze otevřít do obloukového tvaru. Díky dlouhé masážní cestě lze zvednout hřbet a tím pomoci při thajské protahování masáže v kobylce.

  Dvojitý mechanismus a flexibilní pojezdová lišta společně zajišťují ještě lepší rozmazlování.


  OVLÁDÁNÍ HLASEM A MNOHO DALŠÍCH FUNKCÍ


  Také titan dominoval jako všechny novější modely masážních křesel Funkce braintronics® rodiny CASADA synchronizovaná se zvukem stimulací mozkových vln a nové stavy se staly skutečnou relaxací.

  Kromě těchto a dalších již osvědčených funkcí ale Titan nabízí mnoho povznášejících inovací. Křeslo lze ovládat nejen dotykovým displejem, ale také hlasovým ovládáním .

  Pro větší pohodlí a individuální pohodlí může elektrická, plynule nastavitelná opěrka zad nastavovat úhel sklonu až na 165 ° .

  K dispozici jsou také stereo reproduktory NICAM pro vynikající zvukový zážitek, 38 airbagů a jedna z několika nastavitelných úrovní tlaku vzduchu pro plnou relaxaci od ramen k chodidlům.

  Masážní křeslo Titan Casada - ovládání  masážní křeslo Titan fotogalerie  masážní křeslo Titan - masážní techniky 1

  masážní křeslo Titan - masážní techniky 2

  masážní křeslo Titan - masážní techniky 3

  Kam dál: masážní křeslo » Masáž zad – jak na to? » Relaxační polohovací křeslo » Elektrické masážní křeslo 
  » Masážní křeslo s vyhříváním  » Masážní přístroj nebo masážní křeslo » Reflexní masáž » Lymfatická masáž
  » Masážní křesla Casada » Bolest krční páteře
 • Poptávkový formulář

 • Související zboží