Masáž zadečku může pomoci zmírnit bolest

Napjaté svaly způsobené hyperaktivitou, nedostatečným protahováním nebo nesprávným pohybem vám zapříčiní zatuhnutí svalstva. Masáž zadečku vám s tímto problémem pomůže.

Vylepšená volnost pohybu

Pokud svaly v hýždích ochabnou při nedostatečném používání nebo se zanícují při nadměrném používání, infekci nebo jiném podráždění, můžete mít potíže s pohybem svalů. Glute těsné svaly mohou být nepříjemné a mohou dokonce omezit váš pohyb.

Masáž zadečku může uvolnit napětí v těchto svalech. Na protažení těchto svalů s vámi pak může pracovat fyzioterapeut nebo masážní terapeut nebo vaše domácí masážní křeslo. To vám může pomoci pomalu obnovit mobilitu a zlepšit sílu a průtok krve.

Vylepšený sportovní výkon

Glutes, které se neaktivují správně, nebo které nejsou tak účinné a silné, jak by mohly být, mohou interferovat s cvičením. Slabé glutety mohou také zvýšit riziko zranění.

Sportovci pracují s trenéry a dalšími fitness profesionály na vypracování hýždí a svalů spodní části těla. Spolupracují také s fyzickými terapeuty a masážními terapeuty, aby protáhli a masírovali ty velké svaly hluboko v oblasti hýždí, dolní části zad a stehen. Masáž může sportovcům pomoci k lepším výkonům a rychlejšímu návratu ze zranění.

Výhody v těhotenství

Nadváha v břiše může neobvykle silně zatěžovat vaše zádové svaly. Během těhotenství se tato hmotnost a stres mohou zvyšovat, jak dítě roste.

Prenatální masáž bude zaměřena na celkovou svalovou relaxaci, ale masáž hýždí může být obzvláště nápomocna nastávajícím matkám. Uvolnění a protažení těchto svalů vám může pomoci zlepšit držení těla a snížit celkovou bolest.

Smyslná masáž hýždí

Masáž je skvělý způsob, jak ukázat fyzickou náklonnost. Koneckonců, dotek je silný pocit a masáž je o spojení se silou doteku.

Pro některé lidi je masáž hýždí zábavnou formou předehry. Pro ostatní je to smyslná aktivita, kterou berou velmi vážně. Bez ohledu na to, jak k ní přistoupíte, čas od času trochu šťouchnutí do zadku může být zábavný způsob, jak okořenit věci v ložnici.

V této oblasti neexistuje žádný správný nebo špatný způsob masáže hýždí. Bavte se a poslouchejte zpětnou vazbu svého partnera.

Kde mohu získat masáž hýždí?

Fyzioterapeuti a masážní terapeuti mohou provádět masáž hýždí. Jste speciálně vyškoleni k protažení a manipulaci s těmito svaly, abyste se uvolnili, posílili a zotavili se.

Fyzikální terapeuti budou pravděpodobně provádět masáž během schůzky s fyzickou terapií. Může být provedeno ve spojení s různými úseky nebo cvičením.

Masážní terapeut může provádět masáž hýždí v rámci masáže celého těla. Můžete ho také požádat, aby se zaměřil konkrétně na hýždě a jakékoli oblasti bolesti nebo nepohodlí.

Je nepravděpodobné, že by zdravotní pojištění krylo masážní terapii, ale některé mohou pokrývat masážní terapii lékařským potvrzením a předpisem od vašeho lékaře.

Pravděpodobnost pojistného krytí je vyšší, pokud je masáž prováděna ze zdravotně nezbytných důvodů.

V mnoha případech bude zdravotní pojištění hradit masáž jako součást lékařem předepsané schůzky s fyzioterapeutem. Před domluvením schůzky si však zavolejte zdravotní pojišťovnu, aby zkontrolovala, na co se váš pojistný plán vztahuje a jaké další papíry mohou být vyžadovány, aby byl zákrok kryt.

Techniky masáže hýždí

Masážní terapeut je vyškolen k používání různých technik masáže hýždí. Mohou zahrnovat švédskou, hlubokou tkáň a sportovní masáž. Každá z těchto technik má individuální výhody pro hýžďové svaly.

Masážní křeslo můžete také použít k masáži a protažení svalů na zadku doma. To je zvláště užitečné po tréninku. Masážní mechanika křesla tlačí na spouštěcí body nebo boláky ve svalech. Tisk na napjaté svaly jim může pomoci uvolnit. To může také podpořit krevní oběh a zlepšit zotavení.

Masáž hýždí je skvělý způsob, jak uvolnit svaly, zvýšit průtok krve a zlepšit sílu hýžďových svalů. Vyškolení fyzičtí terapeuti a masážní terapeuti vám mohou pomoci zvládnout příznaky a zlepšit vaši celkovou sílu v těchto svalech.


Celkem produktů: 4

Masážní křeslo Casada Skyliner II vás zavede do světa snového klidu a relaxace. Jakmile se do

169 990 Kč

197 990 Kč

Křeslo Alpha Sonic II kombinuje špičkovou technologii s ověřenou kvalitou Nové prémiové mas

124 990 Kč

Maximální pohodlí v BetaSonic II Zažijte maximální pohodlí, kterého můžete dosáhnout p

84 990 Kč