Casada Alpha Sonic II

1372164_masazni-kreslo-casada-alpha-sonic-1581762831.jpg
Cena: 139 990 Kč

Kód: Casada Alpha Sonic II

Masážní křeslo Alpha Sonic II


Posaďte se – v novém komfortním křesle od Casady. Vysoce kvalitní masážní křeslo Alpha Sonic II kombinuje osvědčenou technologii s novým designem, a zcela novým způsobem prožívání relaxace.

Naše nejnovější prémiové masážní křeslo Alpha Sonic II zaujme svou větší plochou k sezení s ještě větším pohodlím při sezení. Pomocí panelu easyControl můžete snadno provést všechna základní nastavení a odložit dálkové ovládání stranou.


 • Popis zboží

  Masážní křeslo Alpha Sonic II kombinuje špičkovou technologii s ověřenou kvalitou


  Nové prémiové masážní křeslo z rodiny Casada zaujme větším posezením a nápadně kreativním designem.

  Odolná a ekologická PU kůže z mikrovlákna je příjemná na dotyk, ale také usnadňuje čištění a zajišťuje vynikající pohodlí při sezení. Pomocí panelu rychlého spuštění můžete snadno provést všechna základní nastavení, a odložit dálkové ovládání. Aktuální aplikace braintronics® umožňuje aplikaci holistické relaxace pro děti. Sníte od shonu každodenního života, a nechte svou mysl a tělo odpočívat.

  Unikátní a všestranný wellness v různých barvách


  Další krok k dokonalosti - konečně je k dispozici nejnovější vývoj masážních křesel Casada. AlphaSonic II. Neustále jsme zpracovávali zpětnou vazbu od našich zákazníků a partnerů, abychom spojili nejlepší možné materiály, nejmodernější masážní techniky a nejlepší design a vzájemně je nabízeli v různých barvách.


  braintronics® v Alpha Sonic II


  Zcela nová aplikace braintronics® pro vás nyní vytváří jedinečné příležitosti. Užijte si relaxační programy přizpůsobené vašim osobním potřebám, a ponořte se do světa braintronics®. Technologie braintronics® synchronizuje vaše mozkové vlny se zvukovou stimulací. Vaše stresem postižené tělo se uvolní v kombinaci se speciálně vyvinutým masážním programem.

  Alpha Sonic II kombinuje technologii braintronics® s novým designem a zcela novým způsobem relaxace.

  Stáhněte si aplikaci!

     
 • Poptávkový formulář