Casada BetaSonic II

Masážní křeslo BetaSonic II
Cena: 89 990 Kč

Kód: Casada BetaSonic II

BetaSonic II je spojení těla a mysli


Procházka fantastickými funkcemi masážního křesla BetaSonic II vždy stojí za to.

Úspora místa a kompaktnost není náročná na velké množství dovedností. Spolehlivý v kvalitních a odolných materiálech, BetaSonic II je věrný a chutný společník z rodiny masážních křesel Casada.

Jasně navržený dálkový ovladač vás provede srozumitelně a stylově prostřednictvím automatických masážních programů, a ukazuje nekonečné možnosti ručně přepínatelných speciálních funkcí masážního křesla BetaSonic II.


 • Popis zboží


  Maximální pohodlí v BetaSonic II


  Zažijte maximální pohodlí, kterého můžete dosáhnout pomocí masážního produktu, jako je BetaSonic II. Přesvědčte se o jednoduchém ovládání a uvolněné atmosféře.

  Masážní křeslo BetaSonic II je jednotné a holistické


  Trenér rovnováhy pro tělo, duši a ducha! Díky modernímu designu a osvědčené technologii je BetaSonic vaším osobním masérem. Nebylo by to však masážní křeslo Casada bez jedinečného relaxačního systému braintronics®. Přesvědčte se a udělejte si svůj osobní masážní test!

  BetaSonic II - braintronics® Inside


  Lidský mozek je složitý orgán. Každá myšlenka, každý zvuk a každý dojem. Všechno je přenášeno malými elektrickými impulsy. Součet těchto impulzů graficky vede k tvaru vlny. Mozkové vlny.

  Díky kombinaci audio stimulace braintronics® , řízené meditace a zklidňující masáže v BetaSonic II lze stimulací mozkových vln dosáhnout různých relaxačních stavů v mozku.

  Ať už se chcete lépe soustředit, relaxovat nebo se nechat hýčkat - s BetaSonic II je možné vše.  Stáhněte si aplikaci!

     
 • Poptávkový formulář