Co pomáhá na zablokovaný krk?


Na zablokovaný krk fyzioterapie a masáže

Kdo zažil zablokovaný krk, dělá všechno proto, aby se to neopakovalo. Akutní blokace krční páteře se musí řešit hned a po vyléčení preventivně předcházet jejímu opětovnému zablokování. Na zablokovaný krk pomáhá fyzioterapie, masáže a relaxace v masážním křesle.

Přídavné problémy při zablokované krční páteři

Krční páteř se skládá ze sedmi obratlů a patří mezi nejzranitelnější části těla. Natáhnout si můžete také svaly, které se podílí na pohybu hlavy. Při dlouhodobém sezení nebo stání nastává přetížení a ochabování svalů. Postupně se k bolestem svalů a krční páteře dostavují bolesti hlavy, ramen a zad a brnění rukou.

Co pomáhá na zablokovaný krk

Krční páteř si zablokujete raz dva

Problémy se zablokovaným krkem se mohou objevit kdykoliv. Stačí špatná spánková poloha, neopatrný pohyb, úraz při sportu nebo nesprávné držení těla a máte zaděláno na problém. Léčba zablokovaného krku může trvat dva až čtyři týdny, ale v akutní fázi zajděte za lékařem pro injekci. Dále si dopřávejte pravidelné masáže šíje, například v masážním křesle. Zlepšení se dostaví brzy, ale úplné uzdravení bohužel trvá několik týdnů.

Masážní křeslo pro relaxaci a masáže krční páteře

Masáž v masážním křesle má relaxační, preventivní a léčebný účinek. Kromě šíje si v nich promasírujete celá záda a další části těla. Křeslo si můžete polohovat ručně nebo automaticky a setrvat při masáži v poloze, která je vám příjemná. Jednotlivé funkce si navolíte dálkovým ovládáním nebo na dotykovém displeji.

Jak urychlit léčbu zablokované krční páteře?

Kromě toho pomáhá na zablokovaný krk klid, suché teplo, eliminace stresu, protizánětlivá analgetika, vhodná spánková poloha, fyzioterapeutické cviky a akupresura. Vyhněte se sklánění hlavy nad mobilní telefon a vyvarujte se průvanu. Každý den se zrelaxujte v masážním křesle a nastavte si program pro masáž krční páteře.

Celkem produktů: 4