Masáž zad – jak na to? Zkuste masážní křeslo


Profesionální masáž zad v masážním křesle

Dokonalou a profesionální masáž zvládnou bezpochyby všichni zkušení maséři. Jenže kdo má čas neustále někam docházet? Dopřejte si masáž zad v domácích podmínkách. Usaďte se do masážního křesla, navolte si příslušný program a zbavte se bolestí zad.

Masáž v horizontální poloze jako lék na bolavá záda

Masáž zad je nejvyhledávanější masáží v masérských salónech. Záda namáháme v zaměstnání, úklidem domácnosti a výchovou dětí a po čase mohou začít bolet. To nás pak omezuje v běžných činnostech.

Položte se do masážního křesla, nastavte ho do vodorovné polohy a hýčkejte svá záda uvolněním bolavých svalů. V horizontální poloze snížíte tlak na páteř a záda se dostanou do potřebné roviny.

Masáž zad – jak na to?

Pozitivní důsledky masáže zad

Výsledkem masáže zad je přirozený postoj těla. Kromě toho vyplavíte masáží do těla endorfiny, které eliminují stres a snižují bolest. V celém těle vám bude optimálně proudit krev a zlepšíte okysličení všech orgánů. Pocítíte uvolnění organismu a zmizí napětí ve svalech. Zvláště při sedavém zaměstnání je pravidelná masáž zad důležitá.

Masírování zad 2D a 3D technikami

Na trhu narazíte na masážní křesla s 2D a 3D masírováním zad. Při 2D masáži zad dochází k vyvíjení tlaku na masážní body ze strany na stranu. Naopak při 3D masáži si užijete hloubkové masírování zad. V křesle s 3D masáží promasírujete zádové svaly pohybem nahoru a dolů a tlakem směrem od zad a do zad.

Automatické a manuální programy masáže zad

Vyzkoušejte na masážním křesle různé masážní programy zad. Navolte si automatický program nebo si manuálně nastavte preferovanou masážní techniku.

Masážní křeslo simuluje masáž tlakem prstů, klepání, hnětení, převalování i kombinaci těchto masérských technik. Každodenní masáž v křesle prokáže vašim zádům skvělou službu.

Celkem produktů: 4