Elektrické masážní křeslo se zapojením do zásuvky

Masážní křesla domů i do práce

Elektrické masážní křeslo je přesně to, co vám chybí doma, v práci nebo v komerčním objektu. Provoz masážního křesla je nenáročný a zajišťuje ho elektrická energie – stačí křeslo zapojit do zásuvky a můžete si vychutnat masáž celého těla.

Kožené i látkové masážní křeslo

Elektrická masážní křesla se vyrábějí z několika materiálů: kůže, syntetické kůže a látkového čalounění. Nejoblíbenější a nejluxusnější jsou kožená masážní křesla, která se rychle vyhřejí a efektivně předávají teplo unaveným svalům.

Nutno dodat, že každé masážní křeslo spotřebovává jiné množství energie. Všímejte si výkonu a spočítejte si, kolik provoz křesla spotřebuje energie. Platí zde úměra, že čím má křeslo více funkcí, tím je náročnější na energii.

Elektrické masážní křeslo

Co zohlednit při výběru masážního křesla?

Při výběru elektrického masážního křesla se zaměřte na šířku sedáku, aby se do něho vešel každý člen rodiny a každý návštěvník. Podle prostoru zvažte masážní křeslo s polohováním směrem dopředu nebo dozadu. Pro sladké lenošení si podle potřeb nastavte sklon opěrek a polohu sedáku.

Funkce, které si zamilujete

Elektrické masážní křeslo má několik programů a funkcí. Během okamžiku si na něm navolíte oblíbenou masáž a zapnete hudbu přes flash disk nebo bluetooth. V křesle si uvolníte svaly, rozproudíte lymfu a nabudíte metabolismus. Ručíme vám za to, že nepoznáte rozdíl od masáže v masérském salónu.

Elektrická masážní křesla pro duševní pohodu

Masážní křeslo má i další benefity. Eliminujete v něm stresové napětí a tím zrelaxujete organismus a ustálíte krevní tlak. Dobrá zpráva je, že masážní křesla jsou stále dostupnější širšímu okruhu zákazníků. I vy si můžete zvolit elektrické křeslo v jakékoliv cenové kategorii – záleží na vašich nárocích a finančních možnostech.

Celkem produktů: 4