Masážní křeslo s vyhříváním pro relaxaci těla a ducha

Křeslo, které prohřeje a namasíruje svaly

Masážní křesla mají řadu funkcí. Co byste řekli tomu, kdybyste v masážním křesle zažili božskou masáž a při tom vás objímala teplá náruč? Přesně takové je masážní křeslo s vyhříváním.

Masážní křeslo s vyhříváním patří mezi luxusní křesla té nejvyšší kategorie. Vnese do interiéru kus elegance a zaujme každého návštěvníka svým nadčasovým vzhledem. Ve svém nitru skrývá nejnovější technologie, které se postarají o masáž, teplo a vaše pohodlí.

Každodenní masáž vás udrží ve skvělé kondici

Přestaňte ztrácet čas chozením na masáže a dopřejte si masáž každý den. V masážním křesle s vyhříváním uvolníte celé tělo, zrelaxujete se a načerpáte energii na další den. Postavte si křeslo do klidné místnosti v bytě nebo do kanceláře.

Masážní křeslo s vyhříváním

Masážní křesla s vyhříváním do každého objektu

Masážní křeslo s vyhříváním nesmí chybět v kosmetickém salonu, v lázních ani v uvítací hale firmy. Ale doma je doma. Pohodlně se usaďte do křesla a na ovládacím panelu si navolte požadovanou masáž. Ručíme vám za to, že masáž bude ve vašem životě žádaným požitkem a budete se na ni těšit.

Lépe po těle i na duši

Vyhřívání v masážním křesle vám prohřeje svaly a zefektivní masáž a celkovou regeneraci těla. Výsledkem bude lepší činnost krevního oběhu a rychlejší metabolismus. Promasírujte v křesle celé své tělo a zbavte se bolestí pohybového aparátu.

Zázračné masážní křeslo

Masážní křeslo vám pomůže od svalového napětí, zbaví vás bolestí zad, rozproudí vám lymfatický systém, sníží míru stresu a osvěží vás na duchu. Vyčleňte na křeslo dostatek místa, abyste ho mohli podle libosti polohovat až do horizontální polohy.

Nastavte si intenzitu masáží, zavřete oči a oddejte se odpočinku po sportovních aktivitách nebo po návratu z práce. Zasloužíte si to!

Celkem produktů: 4