Masáž hlavy uleví od migrény a stresu

Masážní křeslo nahradí maséra

Šikovné prsty maséra se vám zaboří do vlasů a zkušeně provádějí masáž. Dali byste si říct? A co kdybyste měli takovou masáž každý den? Usaďte se pohodlně do masážního křesla a nechte se namasírovat jako od maséra.

Migréna již nebude mít šanci!

Masážní křeslo dokáže zrelaxovat a namasírovat celé tělo. Výrobci těchto křesel nezapomínají ani na masáž hlavy. Ke křeslu náleží speciální čelenka nebo je křeslo vybaveno vzduchovými polštářky, které se postarají o plnohodnotnou masáž. Oceníte ji v momentě, kdy potřebujete zbavit běžné bolesti hlavy nebo migrény. Masáží dochází ke stimulaci nervových zakončení a díky tomu odezní svíravá bolest a napětí v hlavě.

masáž hlavy na masážním křesle

Indové vědí, jak je masáž hlavy účinná


Masáž hlavy je doménou zejména Indů. Na ulici vám masér namasíruje hlavu a nezapomíná ani na šíji a ramena. Nemusíte ale kvůli tomu do Indie. V masážním křesle zažijete podobnou masáž, a to vleže, v pohodlí svého domova a s oblíbenou hudbou nebo seriálem. Masáží hlavy z těla odplavíte stres, prokrvíte vlasové kořínky, rozproudíte energii a jako bonus zlepšíte kvalitu spánku.

Výběr z několika masáží a relaxačních poloh

Kromě masáže hlavy si dopřejte i masáž zad. Nastavte si na masážním křesle zádovou opěrku, podnožku a opěrky rukou a vyzkoušejte postupně všechny funkce a druhy masáží. Naprosto nadpozemsky se budete cítit v křesle se Zero Gravity, kdy máte nohy o 20 cm výše než hlavu. Během masáže nezatěžujete záda a budete si připadat jako ve vesmíru.

Funkce, které si zamilujete

Masážní křesla disponují vyhříváním pro uvolnění svalů, vibracemi pro jemnou masáž povrchových svalů, intenzivní 3D masáží pro hloubkovou stimulaci svalů, automatickým měřením postavy a nastavitelnou intenzitou a vibracemi. Masáž hlavy si navolíte dálkovým ovladačem nebo po spárování mobilním telefonem.

Celkem produktů: 4