Masážní přístroj nebo masážní křeslo na bolavou krční páteř?


Masážní přístroj vs. masážní křeslo

Bolesti krční páteře vznikají kvůli špatnému držení těla, nesprávné spánkové poloze, drobným úrazům a nerovnoměrnému zatížení svalů. Od bolestí vám mohou pomoci různé masážní přístroje na krční páteř nebo každodenní relaxace v masážním křesle. Záleží na vašich finančních možnostech, čemu dáte přednost.

Masážní přístroj na krční páteř

Výhody masážního přístroje


Masážní přístroje se přikládají na namáhanou krční páteř a efektivně uleví od bolestí a napětí v oblasti zad, ramen a krku. Přístroje vám krční páteř i nahřejí, uvolní svaly a zrelaxují mysl. Prokrví namáhaná místa, a tím vás zbaví nepříjemných pocitů po celodenním sezení v kanceláři, sportu nebo turistice.

Masážní křeslo pro nadpozemskou masáž

Pokud toužíte po masáži nejen krční páteře, pořiďte si rovnou masážní křeslo. Nabízí hned několik funkcí a programů pro okamžitou masáž. Moderní masážní křesla bývají automaticky polohovatelná a přizpůsobí se vaší postavě. Vyzkoušejte přednastavené programy a upravte si podle libosti intenzitu a rychlost masážních technik.

S bolestí krční páteře zmizí i další potíže

Masáží krční páteře v masážním křesle se možná zbavíte i dalších přídavných problémů: závratí, migrén, chronické únavy i špatného trávení. Právě tyto potíže mohou být vyvolány zablokovanou a namáhanou krční páteří. K masážím přidejte i protahování a snažte se odstranit příčiny, které problémy s krční páteří způsobují.

Masáž v poloze, jaká je vám příjemná

Krční páteř je namáhanou částí těla a zaslouží si pravidelnou masáž a péči. Šíji a krční páteř si můžete namasírovat v masážním křesle v sedě, v leže nebo v poloze nulové gravitace, kdy dochází k maximálnímu odlehčení páteře. Zapněte si k masáži i vyhřívání, aby se svaly na šíji prohřály a masáž byla účinnější.

Celkem produktů: 4