Polohovací masážní křeslo pro masáž vsedě i vleže


Masáž jako od profesionálního maséra

V polohovacím masážním křesle si užijete zasloužený odpočinek po celodenním kolotoči. Uvelebte se a nechte se hýčkat jako od zkušeného maséra. Polohovací masážní křeslo se přizpůsobí vašim momentálním požadavkům a náladám a namasíruje vás ve vertikální i horizontální poloze.

Polohovací masážní křesla do všech prostor

Polohovací masážní křesla jsou skvělá pro domácí a komerční využití a své neodmyslitelné místo mají v kosmetických salonech, hotelových wellness centrech a lázeňských zařízeních.

Masážní hlavice vám promasírují pečlivě celé tělo a po masáži vstanete z křesla jako znovuzrození. Některá křesla disponují vyhříváním pro uvolnění svalstva a pro intenzivnější zážitek z masáže.

Polohovací masážní křeslo

Snadné polohování opěrek a sedáku

Masážní křesla nabízí různé stupně polohování. Nastavte si podle svých potřeb sedák a zádovou a nožní opěrku. Na masážním křesle můžete ležet ve vodorovné poloze a užít si relaxaci na maximum. V této poloze si lépe odpočinete a zregenerujete své tělo. Pusťte si k tomu hudbu a vychutnejte si požitek z masáže.

Polohovací křeslo i do menších prostor? Žádný problém!

Nemáte doma dostatek místa? Ani vy se nemusíte vzdávat polohovacího masážního křesla. Vyberte křeslo s funkcí Save Place a umístěte ho alespoň 10 cm od zdi. Toto křeslo se polohuje směrem dopředu, nikoliv dozadu. Naopak křesla bez této funkce byste měli postavit nejlépe 1 m od zdi.

Masáže, na kterých se stanete závislí

Namasírujte si namáhaná záda a krční páteř a podle chuti i ostatní části těla včetně chodidel a rukou. Rozproudíte tím svůj lymfatický systém, zrychlíte metabolismus, protáhnete svaly a zbavíte se bolestí pohybového aparátu. Kvalitní masážní křesla ovládáte přes LED displej a vybíráte si automatické programy na masáž. Bez nadsázky si na masážích vytvoříte zdravou závislost.

Celkem produktů: 4