Japonská shiatsu masáž účinkuje na tělo i ducha

Harmonizační shiatsu masáž

Shiatsu masáž má svou tradici v Japonsku a snoubí východní léčitelství se západním pojetím těla a psychiky. Při shiatsu masáži se obnovuje tok energie a vnitřní rovnováha těla. Masér přejíždí tlakem prsty po akupunkturních bodech a dráhách. Po masáži se tak budete cítit jako znovuzrození. Hýčkejte se shiatsu masáží každý den v masážním křesle a nalaďte se na vlnu pohody a radosti.

Jemná i intenzivní shiatsu masáž

Shiatsu masážní křeslo vám zlepší náladu, zrelaxuje vaši mysl a poskytne vám dokonalý odpočinek. Dopřejte si shiatsu masáž celého těla v poloze vsedě nebo vleže a vyberte si intenzitu masáže.

Co byste řekli na shiatsu masáž s drobným poklepáváním? V masážním křesle bude vaše přání splněno. Nastavte si opěrky, navolte dálkovým ovladačem nebo mobilem program a odměňte se za celodenní úsilí. Některá křesla jsou opatřena dotykovým systémem pro rychlé ovládání.


Japonská shiatsu masáž účinkuje na tělo i ducha

Masážní křeslo promasíruje všechny shiatsu body

Masáž po Japonsku si jednoduše zamilujete. Tato šetrná masáž vychází z čínské medicíny a navrátí vám dobrou fyzickou a psychickou kondici. Stimuluje nervový systém, rozproudí lymfu, obnovuje tkáně a podporuje svalovou činnost.

V masážním křesle promasírujete krk, záda, ruce, hýždě a nohy. Některé modely disponují i masáží hlavy a plosek nohou. Již po dvaceti minutách se budete cítit uvolněni.

Shiatsu masáž uleví od bolestí

Vyzkoušejte shiatsu masáž v masážním křesle a dáte nám za pravdu, že je srovnatelná s ruční masáží. Uleví od bolestí lidem se sedavým zaměstnáním i lidem s velkou fyzickou námahou.

Křeslo jednoduše zapojíte do zásuvky a v zimních měsících si můžete pustit vyhřívání. Shiatsu masážní křeslo neslouží jen pro shiatsu masáže, ale i pro další masáže. Záleží na vašem momentálním rozpoložení a požadavcích.

Celkem produktů: 4