Relaxační polohovací křeslo pro seniory zbaví tělo bolesti

Relaxační křesla se snadným ovládáním

Senioři se potýkají s častými problémy pohybového aparátu. Trápí vás také bolesti svalů a kloubů? Zlepšete svůj celkový zdravotní stav v relaxačním křesle s polohováním. Jako senior oceníte snadné ovládání, pohodlný sedák s opěrkou a polohování do požadované pozice. Křesla disponují moderní technologií, která zvýší prožitek z relaxace a masáže.

Polohování až do horizontální polohy

Relaxační polohovací křeslo je určeno nejen pro seniory, ale pro celou rodinu. Na rozdíl od klasických křesel jsou masážní křesla pohodlná a umožňují polohování až do vodorovné polohy a zase zpět. Jediným stiskem si je nastavíte podle sebe. Navíc se vám z nich bude dobře vstávat díky polohování nahoru a dolů.

Relaxační polohovací křeslo pro seniory

Zdravotní benefity relaxačních křesel

Relaxační křeslo je pro seniory skvělým dárkem, ale nemusíte čekat, až vám ho někdo koupí. Křesla jsou cenově dostupná a stanou se luxusním doplňkem v interiéru. Jejich zdravotní benefity jsou nepopiratelné. Uvolní svaly, zlepší držení těla, uleví od stresu, podpoří krevní oběh, aktivuje lymfatický systém a nabudí dobrou náladu.

Praktické funkce pro maximální komfort

Odpočívejte v relaxačním polohovacím křesle s knížkou nebo sledujte oblíbený seriál. Polohu křesla si přizpůsobte svým požadavkům a nárokům a nechte se unášet opojnou masáží. V chladných měsících oceníte vyhřívání křesla a jeho rychlé prohřátí. Křesla jsou opatřena úložnými kapsami i moderním a takřka bezúdržbovým materiálem.

Polohování dopředu a dozadu

Relaxační masážní křesla vám udělají radost a podpoří vaše zdraví. Polohují se dopředu nebo dozadu podle toho, kolik máte doma místa. Křeslo s polohováním dopředu se tak vejde i do malého bytu. Nechte se hýčkat a rozmazlovat a dopřejte si kdykoliv profesionální masáž.

Celkem produktů: 4