Více o křeslech

Masážní křesla a jejich využití

Masážní křesla Inada

Nejstarší výrobce masážních křesel na světě. Jedná se o zakladatele ve výrobě masážních křesel. Japonská firma Inada začala s výrobou křesel v roce 1962. Od té doby vyrobily mnoho úspěšných a oblíbených modelů. Dnešní modely křesel Inada jsou na nejvyšší úrovni co se týče masáží, které dokonale promasírují celé lidské tělo. Nejnovější a nejúspěšnější model Inada DreamWave můžete vyzkoušet na naší vzorkovně v Praze.

Masážní křesla Sanyo

tyto masážní křesla jsou na celé zemi považovány za TOP. Masáž na těchto křeslech je přesná díky naskenování postavy a hlavně senzorům pro detekci zatuhlosti zádového svalstva. Křesla Sanyo 5000 , Sanyo 6100 , Sanyo 7700 a nejnovější křeslo Sanyo 8700 jsou vybavena právě těmito senzory na detekci zatuhlosti zádového svalstva.Vážíte-li 50 nebo 100 kg křeslo si nastaví masáž dle vaší výšky a váhy. Pokud hledáte skutečného maséra , vřele doporučujeme masážní křesla Sanyo s diagnostikou zatuhlosti zádového svalstva.

Upozornění : Diagnostiku zatuhlosti zádového svalstva provádí pouze masážní křesla Sanyo ( dnes již křesla Panasonic ). Jiná křesla nemají diagnostiku.(někdy se setkáváme na internetu s klamnou informací levných křesel z Číny, kde prodejci tvrdí, že tyto křesla mají diagnostiku. Tyto křesla mají maximálně nastavení výšky masáže).Nenechte se oklamat!

Masážní křesla Panasonic

jedná se o druhá v pořadí velmi žádaných křesel na trhu. Skvělá masáž těchto křesel , vás přesvědčí o vysoké kvalitě a odborného provedení masážní mechaniky. Vřele doporučujeme u křesel Panasonic vyzkoušet Shiatsu masáž. Kladívková 3D masáž se Vám postará o vaše bolavá záda.Přesné zaměření krční páteře se Vám postará o uvolnění celého krku včetně trapéz. Nejnovější model od firmy Panasonic Vám dopřeje celkovou masáž celého těla. Tento model je již vybaven vzduchovou masáží na ramena, na stehna a nohy.

Máte-li zájem vyzkoušet skutečná masážní křesla , neváhejte nás kontaktovat.

Všechny křesla, která nabízíme jsou vhodná jak pro domácnost tak i pro komerční využití.Již několik let s úspěchem provozujeme křesla v různých zařízení jako jsou Lázeňské domy, různá sportoviště,domy pro seniory atd.